Keystone logo

17 MSc Programy v Design Produktový design 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Design
 • Produktový design
Studijní obory
 • Design (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Design Produktový design

  Magisterský titul je skvělý způsob, jak pro jednotlivce učit se nové dovednosti, které jim pomohou pokročit v jejich stávajících kariéry. To může také pomoci studentům pokračovat ve svém vzdělávání za bakalářské úrovni a aby se sami na konkurenčním trhu práce atraktivnější. Master of Science se zaměřuje na tematické oblasti, v oblasti vědy a techniky. Uchazeči o zaměstnání, kteří chtějí vstoupit do těchto konkurenčních oblastech často dobře specializovat své dovednosti v určité oblasti a dát dohromady cenné reálném světě výzkum a praktické zkušenosti, což je přesně to, co magisterský titul jim umožňuje dělat.

  Odpověď na otázku: "Co je MSc v oboru produktového designu?" Je v samotných položek Lidé na celém světě používají každý den. Návrháři produktu, aby všechny druhy zboží, které jsou určeny jak pro světské a vysoce specializované použití.Magisterský studijní učí vědu, ergonomii a sociální teorii vytváření produktů, které jsou atraktivní, užitečné, a šetrné k životnímu prostředí.

  Masters v designu výrobků mohou studenti zdokonalit své dovednosti prostřednictvím kombinace nezávislého výzkumu a in-třídě přednášek. Vzhledem k tomu, oblast studia je tak obrovský, ale také nabízí výhodu, že umožňuje studentům specializovat se oblast jejich studia. Se mohou soustředit na a stát se odborníkem v podmnožině oblasti produktového designu.

  Náklady na Masters v designu výrobků liší v závislosti na tom, kterou školu si vybrat, aby se zúčastnili. Další faktory, jako je délka času stráveného studiem a kolik laboratorní poplatky jsou také vzniknout další náklady.

  MSc v oboru produktového designu připravuje studenty pro práci se špičkovými konstrukčními a výrobními společnostmi, které vyrábějí výrobky v mnoha různých oblastech.Nádobí, nábytek, tovární zařízení a elektronika jsou jen některé z odvětví, které potřebují návrháři produktu.

  &nbsp

  Existuje mnoho škol po celém světě, které umožňují studentům, aby si jejich MSc v oboru produktového designu snadno a online. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.