Keystone logo

63 MSc Programy v Inženýrství Průmyslový management 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Inženýrství
 • Průmyslový management
Studijní obory
 • Inženýrství (63)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Inženýrství Průmyslový management

  Vydělávat MSc v oboru průmyslového managementu může být velkou kariéru krok pro zájemce o světě rychle se měnících technologií a jejich využití utvářet budoucnost. Technologické inovace se rychle vyvíjí, a studenti, kteří mají vysokoškolský titul v oboru průmyslového managementu mohou mít konkurenční výhodu při hledání zaměstnání.

  Pro zájemce o studium se často ptají: "co je MSc v oboru průmyslového managementu?" Jedná se learninga globální přístup k řízení technologií, a mnoho kandidátů mají technická nebo obchodní zázemí. Program je strukturován tak, aby posílily znalosti z oblasti vědy a techniky s důrazem na podnikatelské dovednosti potřebné k úspěšnému spuštění mezinárodní výrobní a servisní společnost v souvislosti. Studenti, kteří náklad kurz na plný úvazek může dokončit úroveň za poslední dva roky.

  Tento typ programu je výhodné pro lidi, kteří touží po vedoucí roli v oblasti technologií zaměřená povolání. S globálními technologie se mění tak rychle, s MSc v oboru průmyslového managementu může opravdu nastavit absolventů programu na rozdíl od těch, kteří nemají pokročilého stupně

  Instituce doma iv zahraničí nabízejí skvělé programy pro jednotlivce, kteří chtějí pokračovat v tomto titulu, ale cena se může lišit od školy a umístění. Studenti se zájmem sleduje MSc v oboru průmyslového managementu stupni, poraďte se s intuicí, v nichž mají zájem o potvrzení veškeré náklady programu a registrační poplatky.

  Absolventi se často ocitají ve vysoké poptávce v tomto konkurenčním, budoucnost orientované oblasti. Často se vůdčí role v technických oborech ve výrobních odvětvích. Mnozí si vybrat pozici se soukromým sektorem hi-tech společností nebo jiných podniků.Jiní sledují výzkumné práce na vysokých školách nebo pracovních míst, které se podílejí na formování regionální a národní technologické politiky.

  Existuje celá řada různých možností pro zájemce o sledování MSc v oboru průmyslového managementu programu. On-line kurzy mohou být skvělá volba pro osoby s menší pružností a ty, kteří nemohou dopustit, aby na plný úvazek program. Naše rozsáhlé databáze je skvělé místo, kde začít hledat nejlepší program, aby vyhovoval vašim potřebám. Hledání programu níže a dostat do přímého kontaktu s přijímací kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.