Keystone logo

101 MSc Programy v Společenské vědy Politologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Politologie
Studijní obory
  • Společenské vědy (101)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Společenské vědy Politologie

Ti, kteří doufají, že se udělat kariéru veřejné služby se často zjistí, že silnice budou muset cestovat vyžaduje hodně tvrdé práce, aby bylo možné dokončit. Mnoho z těch kariéry bude vyžadovat více než jen bakalářský titul. Přesto pro ty, kteří chtějí dát do práce, odměny, které pocházejí z pomoci ostatním, a v mnoha případech, ve zvýšených finančních kompenzací umožňuje provádění takové kariéru dobře stojí za to. Pokud doufáte, že se touto cestou, Master of Science (MSc) v oboru politologie, může být na vás čekají.

Politická věda může pokrýt širokou škálu témat, včetně:

Soukromé, veřejné a mezinárodní politika

Vnitrostátní a mezinárodní politické filozofie

Trestní, ústavní a občanské právo

Obchodní a osobní etika

Při posuzování toho, co je MSc v oboru politologie a jakou práci takový program bude mít za následek, měli byste se zaměřit na budování na znalosti, které získali, pokud jde o výše uvedených tématech během undergrad kariéře a být připraven učit se, jak si můžete převést tyto znalosti do profesionální nastavení.

Ti, kteří pracují v právních a státních arény jsou povinni mít podrobné znalosti z mnoha směrů a zákony, které se zabývají. Znalosti, které získali během svého bakalářského kariéry často vztahuje pouze na témata v obecné rovině. Tak, s Master of Science v oboru politických věd ukazuje zaměstnavatelům vaši schopnost plně pochopit pole, ve kterém budete pracovat.

Placení za absolvent školy může být problém pro některé v závislosti na školné a poplatky požadované škol, které studují se. Zvažte, hledá do možností finanční pomoci, pokud máte obavy o dostupnosti vašeho absolventské hodnosti.

S vaší absolventské hodnosti v ruce, jste připraven na vysoké pozice v různých oblastech.Politologie studie pomáhá připravit studenty na kariéru v politické aréně (včetně komentáře), nebo právní oblasti.

&nbsp

Stále můžete pracovat a zároveň bude absolvent školy. On-line kurzy vám umožní pracovat svým vlastním tempem, ve svém volném čase. Vzdálenost vzdělávací prostředí, jako je to opravdu tlačit, abyste opravdu pochopili své ročníkové práce a její praktické aplikace. Chcete-li použít náš on-line program, jednoduše vyhledat svého programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.