Keystone logo

13 MSc Programy v Technologie Počítačové vědy Počítačové sítě 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Počítačové sítě
Studijní obory
  • Technologie (13)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Technologie Počítačové vědy Počítačové sítě

Ti, kteří chtějí prosazovat své znalosti v určité oblasti zájmu tak učinit zápis do Master of Science v oboru hledající programu. Studenti mohou získat důkladné vzdělání a zároveň zvýšit jejich kariérních příležitostí a dovedností sadu. Lidé se zájmem o počítačové sítě, například, můžete najít výhodu v konkurenčním poli po obdržení titul MSc.

Co je MSc v oboru počítačové sítě? Studenti, kteří se zapíší do pokročilé počítačové sítě programu zvýšit jejich znalosti o současných možnostech komunikačních sítí a normy a trendy v této oblasti. Oni také mohli zhostit mnoha specifických oblastech, včetně dat síťových protokolů a bezpečnostních otázkách sítě. Obsah kurzu často zahrnuje síťovou infrastrukturu počítač, návrh sítě a vývoj, principy programování sítě, vývoj software, širokopásmové a mobilní bezdrátové sítě a distribuované systémy.Rozsáhlé laboratorní práce je často nutné k dokončení těchto programů, z nichž mnohé vyžadují jedno až tříletého závazku.

Studenti, kteří získají pokročilé počítačových sítí tituly mají jedinečnou schopnost kriticky a abstraktně myslet a řešit složité problémy systému. Oni také se zvýšil kreativitu a designové možnosti.

Ceny za studium se liší u každého programu a může být výrazně lišit v závislosti na místě po celém světě a institucí nabízející míru. Studenti by se měli obrátit každý budoucí vysokou školu nebo instituci pro informace o výuce a správních nákladů před zahájením studie.

Široká škála profesí jsou k dispozici pro ty, s Master of Science v počítačové síti. In-demand pozice jsou volné pole technika, síťový inženýr a systémový analytik.Téměř každý průmysl dnes vyžaduje použití fungujících sítí a mnoho společností najmout správce sítí in-house dohlížet na jejich sítě.

&nbsp

Počítačové sítě tituly jsou k dispozici pro jednotlivce v různých programech po celém světě. Jako technologie založené na informacích, on-line programy jsou snadno dostupné. Dělají skvělou volbou pro studenty, kteří by jinak museli cestovat na dlouhé vzdálenosti, nebo kdo by se k účasti na programu, který neodráží zájmy a potřeby studenta. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.