Keystone logo

95 MSc Programy v Technologie Počítačové vědy Počítačové inženýrství 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Technologie
  • Počítačové vědy
  • Počítačové inženýrství
Studijní obory
  • Technologie (95)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Technologie Počítačové vědy Počítačové inženýrství

Ti, kteří mají zájem o prohloubení svých znalostí v zajímavém oboru lze považovat pokračování pokročilého stupně v předmětu. Master of Science programu je absolvent-úroveň, která umožňuje studentům v oboru technologicky a vědecky týkající se ponořit hluboko do konkrétního kurzu je připravit na úspěšnou kariéru. Master of Science v výpočetní techniky mohly zajímat mnoho technicky smýšlejících jedinců.

Co je MSc v oboru výpočetní techniky? Ti, kteří úspěšně dokončí program, zesílení rozsáhlé znalosti v oblasti počítačové vědy, matematiky, fyziky a elektrotechniky. Typické třídy zahrnují design a tvorbu počítačů, vývoj hardware, vývoj software a komunikační sítě. Zaostřovacích polí jsou k dispozici ve většině programů, a často zahrnují umělou inteligenci, fotonické a zpracování optických signálů, aplikačně specifické výpočetní a design hardwaru.Jako mistr ve vědě, většina programů zahrnují požadavky v oblasti výzkumu a práce, které může trvat dva až tři roky.

Výhody, které studenti obdrží po dokončení počítačové techniky programu zahrnují zvýšenou schopností a znalostí v požadovaných oblastech učiva větší myšlení a schopnost řešit problémy a schopnost být úspěšný v jedné z nejrychleji postupující technických oborů na světě.

Ceny programů se liší po celém světě a může se výrazně lišit od jedné instituce do druhé. Studenti mohou využívat důkladně zkoumá každý program, zatímco oni jsou ještě ve fázi kandidáta. To zajišťuje, že je školné do souladu s jejich očekáváním.

Kariéra pro jednotlivce s absolventské hodnosti v počítačové technice jsou obrovské.Mnoho studentů rozvíjet úspěšnou kariéru v detektoru a hardware vývoj, klastrů počítačové navrhování a provozu, měření inženýrství, bezpečnostní inženýrství a audio techniky. Každá profese, která vyžaduje schopnost pracovat s komplexními moderních informačních systémů se může stát kariéru pro studenty, kteří vydělávají tyto tituly.

&nbsp

Počítačové inženýrství programy jsou k dispozici po celém světě. Značný počet institucí nabízejí on-line programy, takže studenti s připojením na internet se může účastnit odkudkoliv. Chcete-li začít, můžete zájemcům využít náš program uvádějící a vedou formuláře se dozvíte více informací. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.