Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 29 MSc v Oceánologie 2024

29 MSc Programy v Oceánologie 2024

Přehled

Vydělávat magisterský titul v mořské biologii je kování volbou pro jednotlivce, kteří mají zájem o práci v mořském prostředí, studoval oceány a vzorky v něm obsažených.

Co je MSc v mořské biologii? Tento moderní studijní program se vztahuje na životní prostředí a ekologii oceánského života, a také poskytuje informace v oblasti mořské vědy. Tento stupeň může podporovat výzkum studentů, kteří již jsou držiteli tituly v biologii a oceánografie; to může také vést k plnému pochopení vodní organismy, které se může vztahovat na všechny aspekty námořní chemie, ekosystémů a geologie.

Výhody vydělávat Master of Science v mořské biologie zahrnuje schopnost přispět k ochraně, zachování a řízení mořských organismů. Tento stupeň také pomáhá vzdělávat veřejnost o a poskytnout důležité výzkum oceánografie a vodní organismy.

Náklady na vydělávat Master of Science v mořské biologie se může lišit u každého jedince a je závislý na univerzitě, typ programu nabídl, a prostředky, v nichž je program vyučován. Pro zájemce o studium mohou žádat o finanční pomoc nebo jiných dotačních programů, které mohou pomoci kompenzovat náklady tohoto pokročilého stupně.

Absolventi s magisterský titul v mořské biologii můžete najít zaměstnání s mnoha různých oborů a profesí pod značkou věd mořské. Mohou studovat život a vlastností moře, mořské jako specialista v rybách a vodních savců, nebo jako mikrobiolog. Ostatní absolventi se mohou rozhodnout, zaměřit se více na fyzické aspekty oceánu sám a najít práci jako oceanographers nebo hydrologů. Existují možnosti, jak pracovat pro vládu, nebo ve veřejném sektoru na akvária, muzeí, univerzit a laboratoří.

Jednotlivci, kteří chtějí dále studovat námořní vědy, oceánské organismy a vodní život, tak mohou učinit tím, že půjdete do školy on-line a vydělávat Master of Science v mořské biologii. Chcete-li začít v této pokročilé stupně, vyhledejte váš program dole a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Přírodní vědy
  • Biologie
  • Oceánologie
Studijní obory
  • Přírodní vědy (29)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát