Keystone logo

55 MSc Programy v Obecná studia 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Obecná studia
Studijní obory
  • Obecná studia (55)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Obecná studia

Po dokončení požadavků na bakalářský titul se někteří studenti rozhodnou absolvovat magisterský nebo magisterský titul. Tyto programy poskytují studentům podrobný průzkum témat a obvykle mohou být dokončeny za méně než dva roky.

Co je to MSc ve všeobecných studiích? Tento typ postgraduálního studijního programu je obvykle velmi přizpůsobitelný a umožňuje studentům soustředit se na konkrétní koncentraci přizpůsobenou pro splnění jak jejich akademické a kariérové ​​potřeby. Přestože nabízené kurzy se liší od instituce k instituci, vědecké související témata jako botanika, inženýrství, chemie, statistiky, matematika, informatika a výroba jsou společné koncentrace. Kurzy jsou často strukturovány způsobem, který vyžaduje, aby studenti používali odborné výzkumné dovednosti a praktickou aplikaci učeného materiálu. Většina programů vyžaduje, aby studenti vygenerovali práci, vytvořili disertační práci nebo vypracovali výzkumný projekt na konci studia.

Proces získávání magisterského studia ve všeobecných studiích může kultivovat dovednosti, které se ukázaly být cenné profesionálně a osobně. Vedle zlepšené schopnosti multitasku a vylepšených komunikačních dovedností tyto programy také rozvíjejí schopnost studentů pro výzkum.

Faktory, jako je umístění instituce a trvání programu, ovlivňují náklady na získání titulu MSc. Potenciální studenti potřebují kontaktovat instituci přímo, aby určili konkrétní náklady na zápis.

Získání MSc ve všeobecných studiích může rozšířit možnosti kariéry absolventa. Tento typ studijního programu připravuje studenty, aby obsadili pozice v průmyslových odvětvích ve veřejném i soukromém sektoru. V závislosti na soustředěnosti studenta může být kvalifikován k tomu, aby zastával pozici střední až vysoké úrovně, jako je generální manažer provozu, konzultant pro styk s veřejností, ředitel pro výzkum a vývoj a manažer IT, kteří využívají vědecké a vědecké znalosti MSc vyřešit širokou škálu problémů.

Instituce po celém světě nabízejí MSc v programech všeobecných studií. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.