Keystone logo

2 MSc Programy v Neziskové organizace 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Administrativa
 • Neziskové organizace
Studijní obory
 • Administrativa (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  MSc Programy v Neziskové organizace

  Master of Science nebo MSc, je jedním z dvou nejčastějších magisterském označení; druhý je Master of Arts. Obecně dosaženo během dvou až tří let času, mnoho studentů se rozhodne nastoupit na tento stupeň, zvýšení možností a potenciál výdělku.

  Jen to, co je MSc v NPO? Neziskový sektor zaznamenalo značný růst v posledních letech, což mnozí v poli, aby pokračovala magisterské tituly jako prostředek k prosazování své kariéry. Tato relativně nová magisterský studijní program klade důraz na dovednosti důležité pro profesionály, kteří jsou držiteli řízení a vedení role v rámci neziskového sektoru. Zatímco tam je určitý stupeň variability mezi studijních programů nezisková organizace magisterských, studenti by měli očekávat, že důkladné přezkoumání a studium oblastech, jako je strategické finance, účetnictví pro neziskové organizace, etiky a ochrany lidských zdrojů a neziskové veřejné správy a práva, mimo jiné oblasti.

  Většina Master of Science v neziskové organizace studijních držitelům získat vyšší platy, než ty, které se na poli bakalářských titulů, nebo ty, které bez stupňů. Oni jsou také více pravděpodobné, že převzít pozic vyšší úrovně v rámci neziskové organizace správy a příbuzných oborech, než těm, kterým chybí vyšší tituly. Absolventi těchto programů jsou také připraveni pokračovat ve studiu a sledovat doktorátů, pokud je to žádoucí.

  Jsou velké rozdíly v nákladech na neziskové organizace a studijních programů řízení magisterských. Studenti jsou vedeni k konzultovat každé školy, které zvažují pro aktuální sazby výuku a informace.

  Počet neziskových a dobročinných subjekty po celém světě explodoval v posledních letech, zvýšení uplatnění na trhu práce pro ty, kteří s pokročilými nezisková organizace nebo řídících stupňů.Mnoho absolventů těchto programů pokračovat v práci v oblasti vzdělávání, sociálních služeb, komunitní rozvoj a plánování nebo vlády. Jiní se stali podnikateli nebo obhájci pro různé neziskové nebo společenských organizací služeb.

  Bakalářské studijní držitelé mají zájem na prosazování své vzdělání a rozšiřovat své pracovní příležitosti v rámci neziskového sektoru se vyzývají, aby prozkoumala naši databázi je k dispozici v neziskových magisterských studijních programů po celém světě. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.