Keystone logo

35 MSc Programy v Zdravotní péče Neurologie Neurologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Zdravotní péče
  • Neurologie
  • Neurologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (35)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Zdravotní péče Neurologie Neurologie

Pokud jde o prosazování něčí vzdělání, nic se lépe připravit je, aby se další profesní krok ve svém životě více než magisterského stupně. MSc je volba míry, která pomáhá jednotlivcům dosáhnout cílů vztahující se k postavení a platu. MSc v oboru neurověd je snad nejlepší volbou pro zájemce o funkci mozku.

Co je MSc v oboru neurověd? Jedná se o program, kde se studenti budou učit o způsobu, jakým mozek funguje. Ať už zkoumají, jak mozek funguje, nebo pochopit, jak pomoci těm, které mají problémy s jejich nervového systému, bude tento program pomoci studentům pochopit celkovou povahu a fungování obou lidských a zvířecích mozků. Jako u každé oblasti, tam jsou četné podkategorií v rámci neurověd. Systémy neurovědy mohou být studovány se zaměřením na funkci nervových obvodů a jejich korelující fyzické chování.Kognitivní neurověda se ponoří do psychologických funkcí obvodu. Molekulární neurovědy a studium samotného vývoje nervového systému je specializovaná forma studia. Translační výzkum se zabývá zejména s nemocemi systému, spolu s, jak diagnostikovat a určit příčiny.

Získání MSc v oboru neurověd otevírá možnosti pro práci přímo s pacienty, kteří potřebují neurologické péče, stejně jako šance, že v zákulisí při řešení problémů. Studenti se naučí pracovat v laboratorním prostředí, analýzu dat, a míří do experimentální prostředí. Budou rovněž učí, jak výstižně komunikovat vědecké poznatky jak v písemné a ústní způsobem.

Náklady mohou lišit v závislosti na tom, kde se nachází instituce, stejně jako delší dobu očekávali.To je nejlepší výzkum školu zájmu před použitím objasnit ceně konkrétního programu.

S MSc v oboru neurověd, studenti mohou rozvíjet kariéru pracující přímo s pacienty čelí problémy s jejich nervového systému jako neuro psychiatrovi, neurologické zdravotní sestra, neurochirurg, nebo vývojový psycholog. Existují možnosti, jak studovat mozek a nervový systém v laboratorním nastavení jako neurobiolog nebo neuroscientist. V této oblasti stále se měnící, je vždy potřeba neustálé experimentování a výzkumu.

V současné době existuje mezinárodní programy s možností on-line, takže jakékoli místo, vhodné při použití k MSc v oboru neurověd. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.