Keystone logo

11 MSc Programy v Přírodní vědy Biologie Mikrobiologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Přírodní vědy
  • Biologie
  • Mikrobiologie
Studijní obory
  • Přírodní vědy (11)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Přírodní vědy Biologie Mikrobiologie

Master of Science představuje jednu z nejvyšších úrovní studia v oboru, přičemž doktorát je obecně jediný stupeň vyšší. V závislosti na instituci může být magisterský titul kvalifikován pro výuku.

Co je to MSc v mikrobiologii? Zatímco biologie je studiem živých bytostí jako celku, mikrobiologie se soustřeďuje na mikroskopické organismy. Bakterie, houby, protisty a v některých případech i viry jsou součástí studovaných organismů. Toto pole také zkoumá nukleovou kyselinu ve formě sekvencí DNA nebo RNA a pozoruje hlavně kultivované mikroorganismy. Některé programy mohou povolit specializace ve vašem oboru, jako je průmyslová, environmentální nebo zdravotní mikrobiologie.

Obvykle můžete očekávat rozvíjení dovedností jako výzkumného pracovníka v programu Master of Science. Tato schopnost vám může pomoci při práci a při hledání informací v každodenním životě. Rovněž se zlepšuje akademické psaní a laboratorní dovednosti.

Náklady na program jsou pro mnoho potenciálních studentů problémovou oblastí, existují však zpravidla cenově dostupné možnosti. Protože přesná cena se může výrazně lišit od univerzity po univerzitu, je nejlepší kontaktovat finanční instituci vašeho orgánu přímo.

Mikrobiologie je oblast, kterou vědci právě začínají chápat, protože méně než 1 procenta mikrobů se snadno kultivují v laboratorních podmínkách. Imunologové, potravináři a farmakologové často používají své mikrobiologické stupně k posílení svého průmyslu. Pokud máte zájem o laboratorní práci, jsou pro absolventy zpravidla k dispozici mnoho vědeckých pozic. Rozmanité podniky, jako jsou pivovary piva a centra pro prevenci rakoviny, se zabývají řízením mikroorganismů.

Máte-li zájem o studium pro svého magisterského oboru Mikrobiologie, můžete obvykle najít možnost vzdělávání, která vyhovuje vaší situaci. Většina studijních oborů je k dispozici na částečný úvazek i na plný úvazek online pro potenciální studenty. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.