Keystone logo

1 MSc Programy v Pedagogika Výzkum vzdělávání Mezioborové studium 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Pedagogika
  • Výzkum vzdělávání
  • Mezioborové studium
Studijní obory
  • Pedagogika (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

MSc Programy v Pedagogika Výzkum vzdělávání Mezioborové studium

Studenti s bakalářským studiem, kteří mají zájem o studium v ​​oboru vědy, mohou pracovat na magisterském studiu. Magisterský titul je udělen těm, kteří prokázali velení určitého předmětu; občas je potřeba bránit diplomovou práci.

Co je to MSc v interdisciplinárních studiích? Tento program obvykle umožňuje vysokou míru flexibility, protože studenti se zajímají o zajímavé téma tím, že používají dvě nebo více disciplín pro dosažení integrovaného výsledku. Tento program zpravidla ponechává prostor pro vyšší stupeň nezávislosti než mnoho jiných programů a je často řízen studentem, s fakultou, která poskytuje vstupy a vedení. Dokončení kurzu je obvykle nutné; Většina programů však může sestávat z nezávislých studijních projektů.

Postgraduální práce v interdisciplinárních studiích často kultivuje vysokou úroveň nezávislosti jak v akademickém, tak iv životním prostředí. Vedoucí dovednosti jsou často vysoce pokročilé a absolventi mají obvykle pevné výzkumné schopnosti, dovednosti, které mohou vést k propagaci na pracovišti.

Pro finanční informace by učenci měli kontaktovat každou univerzitu jednotlivě, aby získali co nejpřesnější citace. Každý program využívá výrazně odlišné zdroje v závislosti na terénu, technickém vybavení, laboratoři a dalších proměnných.

Možnosti kariéry v této oblasti jsou široké a často absolvent může mít zájem o pokračování svého jedinečného kurzu v oblasti podnikání, akademiky, financí nebo podnikání. Pokud některá z oborů studií vede k zvládnutí technické dovednosti, může žák studovat v tomto oboru. Vzhledem k vysoké úrovni sebe-disciplíny požadované tohoto titulu, absolventi mohou být najati jako výzkumníci, novináři, nezávislí spisovatelé, profesoři a obchodní manažeři.

MSc v interdisciplinárních studiích se dobře věnuje online a nízkopříjmovým programům. Mnoho univerzit nabízí tento přístup, stejně jako tradičnější program. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.