Keystone logo

32 MSc Programy v Ekonomika Finance Mezinárodní finance 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Ekonomika
  • Finance
  • Mezinárodní finance
Studijní obory
  • Ekonomika (32)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Ekonomika Finance Mezinárodní finance

Studenti v MSc v programu International Finance často volí tento program s cílem rozšířit své znalosti a dovednosti nutné pro provoz v globálním finančním prostředí. Pokročilý stupeň v této oblasti poskytuje přidanou zdroje a příležitosti pro absolventy programu.

Moderní obchodní svět působí na globální úrovni a vedoucí podniku musí natáhnout sami dobře fungovat v tomto prostředí. MSc v programu International Finance je studium, které se vztahuje na objekty, jako jsou teorie a praxe moderního financování, pojetí rizik a etiky v mezinárodních financí, mezinárodní finanční regulace, rozvíjejících se finančních trhů, právní straně financí a oceňování. V závislosti na konkrétním programu, aktuální kurzy zapojené do programu pokrývají specifické oblasti mezinárodní finanční oblasti.

Po absolvování MSc v programu International Finance mohou absolventi těšit na uspokojení a high-platit kariéry. Mohou rozvíjet obchodní vztahy s těmi, kdo může mít vliv na jejich profesní cíle pozitivně. Absolventi jsou kvalifikovaní pro mnoho vlivných pozicích, které nejsou k dispozici pro ty, kteří nedokončili program.

Náklady těchto programů se bude lišit v závislosti na jak akademické instituce a země, v níž se škola nachází. Aby bylo možné určit, který program je nejvhodnější, studenti by si měli přečíst informace poskytnuté každé školy. Školy by měly být kontaktován za konkrétní informace týkající se poplatků a souvisejících nákladů.

Studenti často přicházejí od svého kurzu s vyšší úrovní odborných znalostí v oblastech, jako jsou podnikové finance a finanční analýzy.Absolventi jsou schopni dát svou akademickou přípravu k práci, neboť ovlivňují podnikání a komunity. Absolventi mohou zjistit, že jsou vyhledávány pro pozice, jako jsou finanční analytici, úvěrových analytiků, firemní analytici, správci aktiv, odborníci pro řízení rizik, manažerům finančních komunikace, manažery předpisů, a další.

&nbsp

Požadavky pro použití k MSc v oboru mezinárodní finance jsou různé pro každou školu. Pomocí databáze zkoumat mnoho škol po celém světě. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.