Keystone logo

20 MSc Programy v Mezinárodní bezpečnostní studia 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Společenské vědy
 • Politologie
 • Mezinárodní bezpečnostní studia
Studijní obory
 • Společenské vědy (20)
 • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

  MSc Programy v Mezinárodní bezpečnostní studia

  Master of Science (MSc) je akademický titul, kde si studenti mohou získat odborné znalosti a dovednosti v matematických a přírodovědných předmětů. Tyto obory mohou být buď kurz založený nebo výzkum založený, nebo někdy obojí. Obecně platí, že je třeba získat bakalářský titul před pokračovat v magisterském programu.

  Co je MSc v mezinárodní bezpečnosti? Studie v rámci tohoto stupně jsou rozděleny do kategorií vedení, vnitřní bezpečnosti a krizového řízení. Během několika tříd, můžete zkoumat hrozby, kterým vlády po celém světě, jak byly řešeny v minulosti, a jak s nimi pracovat v budoucnu. Témata kurzu jsou témata od předcházení terorismu reagovat na přírodní katastrofy. Studenti budou provádět výzkum a podílet se na simulace, které bude výzvou své znalosti a schopnosti vyhodnotit hrozby.

  Jak jste studovat svého magisterského studia, můžete získat pochopení problémů, které přesahují hranice. Můžete také získat praktické znalosti, jak jste se dozvěděli o různých bezpečnostních agentur, a pak diskutovat nápady pro rozvoj politiky týkající se práv a svobod jednotlivců.

  Mnoho různých programů lze užívat on-line a liší se délkou. Některé třídy jsou k dispozici na plný úvazek nebo částečný úvazek, takže si můžete vybrat podle toho, co funguje nejlépe s vaším plánem. Zkontrolujte, zda se jednotlivé univerzity za školné a termíny.

  Bezpečnost se stala výzvou pro všechny národy a přesahuje hranice jednotlivých zemích, čímž vzniká nepřeberné množství dostupných pozic. Ve vládní kariéře, můžete pracovat jako zpravodajský analytik, který se dívá na možné ohrožení nebo najde způsoby, jak zabránit terorismu. Soukromé společnosti najmout lidi, aby prošetřila interní podvod nebo pochybení.K dispozici jsou také kariéry s poradenskými firmami, které nabízejí bezpečnostní služby jak lokálně, tak i v zahraničí.

  Získání magisterský titul v oblasti mezinárodní bezpečnosti může být skvělý způsob, jak začít v nové kariéře v trestní justici, nebo zvýšit vaše pochopení globálních hrozeb. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.