Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 5 MSc v Metodologie výzkumu 2023

5 MSc Programy v Metodologie výzkumu 2023

Přehled

Master of Science je druh pokročilého oboru v oblasti vědy nebo matematiky. Studenti často získají magisterský titul pro výkon širší specializované kariéry.

Co je to MSc v metodologii výzkumu? Tento obor vzdělání studentů ve výzkumných metodách pro vývoj testů a psychometrie. MSc v tomto předmětu pomáhá studentům pochopit metody a teorie za vedení empirických studií. Mnoho studijních programů je navrženo tak, aby umožnilo studentům výuku ve výzkumu, statistických metodách, měření, analýze a interpretaci dat pro přípravu studentů na doktorské studium nebo pokročilou kariéru ve výzkumu. Na této úrovni si studenti mohou navíc získat zkušenosti z praxe nebo z praxe. Některá témata kurzu v této oblasti studia mohou zahrnovat aplikovaný výzkum, nástroje hodnocení, překlad dat a další.

Studenti, kteří získají magisterský titul v metodologii výzkumu, mají tendenci vykazovat řadu užitečných dovedností, které mnoho zaměstnavatelů považuje za prospěšné. Tito studenti často mají skvělé rozhodovací schopnosti a věnují pozornost detailům. Tyto kombinace pomáhají studentům stát se vysoce analytickými myslitelkami.

Existuje několik faktorů, které mohou ovlivnit náklady na získání titulu magisterského studia. Někdy může umístění školy nebo délka studijního programu ovlivnit výuku. Studenti jsou vyzýváni, aby důkladně prozkoumali a srovnávali školy s dalšími informacemi.

S pokročilým vzděláním v této oblasti se studenti mohou připravit na lukrativnější výzkumné a vedoucí pozice v širokém výběru průmyslových odvětví, včetně univerzitních a nezávislých výzkumných center, vládních agentur, firem, školských systémů, zkušebních institucí a dalších. Metodologové mohou pracovat v různých specializacích, které se mohou v průběhu času měnit. Mnoho výzkumných a výzkumných metodiků pracuje v laboratorním prostředí, zatímco některé práce v oboru pozorují testy a sběr dat.

Na univerzitách a univerzitách po celém světě existuje řada dostupných magisterských studijních programů. Mnoho z těchto programů má také možnosti online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Pedagogika
  • Výzkum vzdělávání
  • Metodologie výzkumu
Studijní obory
  • Pedagogika (5)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát