Keystone logo

22 MSc Programy v Management Management luxusního zboží 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Management
 • Management luxusního zboží
Studijní obory
 • Management (22)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Management Management luxusního zboží

  Luxusní zboží zůstává trh, který je velmi ojedinělá a těžké pochopit bez řádného tréninku. Ti, kteří s velkým zájmem v oblasti obchodu, zejména v luxusním průmyslu, mohou mít prospěch z získání magisterského titulu, který se zaměřuje na luxusní managementu. Tento stupeň připravuje absolventy pro práci v luxusním průmyslu a spravovat značek pro vyšší-end parfémy, boty, kosmetiku a další.

  Před zahájením magisterský program v této oblasti, budoucí studenti se často ptají: "Co je MSc v luxusním řízení?" Studium luxusní vedení dává studentům možnost získat znalosti, které potřebují k dosažení úspěchu v sektoru luxusního zboží, pochopit obchodní logiky přítomné v Luxury World, a pochopit trendy v odvětví a na mezinárodních trzích.Tyto programy jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby luxusních značek, kteří hledají pro příští generace vůdců.

  Výhody získání magisterského titulu v luxusním řízení jsou četné. Studenti, kteří sledují tento stupeň nebude připraven jen proto, aby cestu pro sebe v luxusních trzích vysoce konkurenční, ale také mají plné pochopení luxusního distribuce, merchandising a maloobchodní nákup, mezinárodní marketing a řízení maloobchodu.

  Kolik to stojí získat magisterský titul v této oblasti značně liší podle délky programu a školy navštěvoval. Studenti mají zájem v tomto stupni by měl pečlivě zvážit a porovnat náklady před nástupem do určitého programu.

  S tímto stupněm, mohou absolventi pracovat v mnoha různých oblastech souvisejících s luxusních značek.Například, absolvent luxusního řízení může být schopen pracovat v rámci strategie, chování spotřebitelů, managementu, marketingu, řízení růstu podniku, komunikace, oceňování a distribuci, a další.

  Studenti se zájmem o specializovat v této oblasti a získat potřebné znalosti k pohonu svou kariéru vpřed může být prospěšné zahájit jejich vzdělání co nejdříve. Chcete-li se dozvědět více o těchto programech a co následek, hledat programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.