Keystone logo

4 MSc Programy v Management – výzkum 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Management
 • Management – výzkum
Studijní obory
 • Management (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   MSc Programy v Management – výzkum

   Master of Science (MSc) je postgraduální akademický titul často dosažený studenty, kteří dokončili bakalářské vědy a přejí si prohloubit znalostní základnu. Tento stupeň obvykle vyžaduje jeden až dva roky studia a může kombinovat jak teoretické, tak praktické prvky vztahující se k vědám.

   Co je to MSc v managementu výzkumu? Absolventi tohoto programu mohou očekávat, že budou vybaveni znalostmi a dovednostmi zaměřenými na výzkum v oblasti managementu. Studenti udělají kurzy, které rozvíjejí výzkumné dovednosti a analýzy pomocí různých osvědčených metod, a naučí se používat tyto dovednosti k nalezení řešení problémů, které vznikají v moderním řízení podniku. Naučí se, jak provádět šetření na úrovni absolventů, aby zjistili klíčové informace. Některé oblasti řízení, které by mohly studovat, zahrnují malé podniky, veřejné arény, pohostinství a další.

   Mistr v managementu výzkumu učí studenty dovednosti, které se snadno přeloží do oblasti práce podle vlastního výběru. Rozvíjejí odborné znalosti, které mohou být využity v četných kapacitách a mohou jim nabídnout konkurenční výhodu v organizacích, které chtějí vyplnit důležité výzkumné pozice.

   Programové poplatky za tento titul se budou lišit v závislosti na škole a délce studia. Některé školy umožní, aby se kurzy uskutečnily zcela online, zatímco jiné umožní studentům navštěvovat kurzy na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Potenciální studenti, kteří mají zájem o konkrétní studium, by měli kontaktovat školu přímo, aby zjistili příslušné podrobnosti.

   Absolventi s MSc v oblasti managementu výzkumu najdou řadu dostupných možností, na kterých mohou aplikovat své rozsáhlé znalosti kvalitativních a kvantitativních výzkumných metod. Některé oblasti, ve kterých mohou využívat své schopnosti k vyšetřování, zahrnují bankovnictví, cestovní ruch, mezinárodní obchod, vzdělání, mikroúvěry apod. Jejich schopnost analyzovat a inovovat přemýšlí dobře v této konkurenční a expanzivní oblasti.

   Možnosti jsou nadměrné, pokud hledáte další znalostní základnu ve výzkumu řízení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.