Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 17 MSc v Management událostí 2023

17 MSc Programy v Management událostí 2023

Přehled

Často se používá jako návaznosti na Bachelor of Science, Master of Science (MSc) trvá přibližně jeden až dva roky, dokončit. Tento stupeň má tendenci jít do hloubky oblastech souvisejících s vědou, pomáhají studentům získat kritické znalosti a dovednosti pro lépe placenou kariéru s vyšší úrovni odpovědnosti.

Co je MSc v Event Management? Tento typ programu je zaměřená na logistiku a plánování marketingových akcí od sportu až po úmluv a celou řadu dalších věcí. Kurzy mohou řešit správu zařízení, stejně jako lidé v daném odvětví. Dovednosti v oblasti finančního řízení mohou být také zahrnuty. Mnoho programů vyvrcholí studentů vykonávajících praktikum na pomoc při zahájení absolventů směrem ke kariéře v této oblasti. Studenti mohou být schopni přizpůsobit svůj studijní program, ke specifickým typem řízení akcí, jako je sport, cestovní ruch, pohostinství a mezinárodních akcí.Některé programy mohou umožnit volitelných předmětů, které mohou studenti použít k další se specializují na konkrétní oblasti řízení událostí. To obvykle trvá jeden ke dvěma rokům dokončit tento typ programu.

Absolventi s Master of Science v Event Management mívají mimořádné organizační schopnosti. Tento studijní program pomáhá dále zdokonalovat tyto dovednosti, které by mohly být prospěšné v různých související s podnikáním kariéry, protože manažeři událostí jsou v relativně vysoké poptávce.

Náklady na vydělávat magisterský titul se liší v závislosti na instituci, země studia a délce programu. Chcete-li pochopit náklady spojené s programem výběru, obraťte se na přijímací kancelář školy nabízejí titul.

Kariéra v oblasti řízení akce jsou poměrně konkurenceschopné, a to zejména v odvětví sportu. Nicméně, tam jsou některé setkání a správu událostí úlohy, které jsou ve vysoké poptávce, a tak platy jsou o něco vyšší, aby se apelovat na vhodné kandidáty.Absolventi tohoto programu mohou být schopni najít práci jako setkání a akce asistenti, manažery či ředitelé v daných oblastech, nebo speciality.

Vedení akce vyžaduje velké organizační schopnosti, ale vydělávat MSc mohl vypustit absolventů do velmi úspěšné kariéry. Chcete-li se dozvědět více, podívejte na programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

Přečtěte si více

Filtry

 • MSc
 • Management
 • Management událostí
Studijní obory
 • Management (17)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát