Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 19 MSc v Management pohostinství 2024

19 MSc Programy v Management pohostinství 2024

Přehled

Magisterských studijních programů, stejně jako Master of Science nebo MSc, umožní studentům rozvíjet svou studie ve zvoleném oboru. Tyto programy pro absolventy vysokých škol jsou vybaveny studium pokročilých témat a obvykle zahrnují praktické aplikace.

Co je MSc v oboru Hospitality Management? Tento program se zaměřuje na poskytování studentům dovednosti a znalosti, které potřebují k pochopení funkce řízení v této oblasti. Programy se zaměřují na pomoc studentům pochopit rychlé tempo a neustále se měnící povahu pohostinnosti. Studie obvykle zahrnují pohledu do globálních výzev, řešení finančních záležitostí, řízení lidských zdrojů a marketingové služby. Některé programy mohou také nabídnout školení v oblasti cestovního ruchu, protože je to tak příbuzném oboru. Další kurzy student může najít v tomto typu programu zahrnují analýzu politiky, vývoje produktů a služeb, vývoj události, podnikání a řízení projektu.

Dokončení programu v managementu pohostinství umožňuje absolvent se připravit na další úroveň své kariéry. Studenti, kteří v současné době pracují v průmyslu může být připraven vzít na manažerských pozicích. Tento program umožňuje studentům připravit se na řešení hotely, lázně a další destinace. Dovednosti další rozvoj a zlepšení v programu patří kritické myšlení, řešení problémů a zákaznický servis.

Při pohledu do nákladů na programu vyžaduje konzultace s úřadem finanční podpory ve výši školy. Vzhledem k mnoha rozdílům v programech ze školy do školy, náklady mohou být přesně poskytovány pouze skutečným školy.

Po dokončení studia, jednotlivci jsou připraveni pustit se do kariéry v oblasti řízení v oblasti pohostinství. Kariérní možnosti mohou zahrnovat práci pro různé zaměstnavatele všech velikostí. To zahrnuje pracuje pro velké řetězce a malých rodinných-vlastněné hotelů nebo motely. Studenti se mohou pustit do profesní dráhy ve zákaznického servisu, lidských zdrojů a cestovního ruchu.Tyto dovednosti získané mohou vztahovat i na různé jiné profesní dráhy, například správce obecních bytů, vedoucí stravovacího nebo pořadatele akce. Konečně, tam je vždy možnost otevření podnikání a stát se podnikatelem.

Pokud chcete rozšířit své kariérní možnosti a vzít svou kariéru v pohostinství na další úroveň, měli byste zvážit MSc v oboru Hospitality Management. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Turismus a pohostinství
  • Pohostinství
  • Management pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (19)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát