Keystone logo

46 MSc Programy v Turismus a pohostinství Turismus Management cestovního ruchu 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Turismus a pohostinství
  • Turismus
  • Management cestovního ruchu
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (46)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Turismus a pohostinství Turismus Management cestovního ruchu

Baví vás průmyslu, že jste v současné době, ale chtějí pokročit ve své kariéře? Cítíte řízený najít více úspěšné a lukrativní pozici v práci? Pokud ano, můžete těžit z vydělávat Master of Science v oboru. S Master of Science v konkrétní, můžete zlepšit svou současnou situaci. MSc v oboru Management cestovního ruchu je jednou z možností, které budete chtít, aby se podívat na.

Stejně jako mnoho vstupem do tohoto pole můžete se zeptat: "Co je MSc v oboru Management cestovního ruchu?" Jednoduše řečeno, je Master of Science, který vám poskytne pozadí, znalosti a pověření je třeba pracovat v mnoha odvětvích odvětví cestovního ruchu. Prostřednictvím třídních semináře, projekty v této oblasti, a praxi, budete dostávat vzdělání, které Vás připraví na práci v neustále se měnícím a vzrušující průmyslu.Kurzy se zaměřují na management, organizace, spokojenosti zákazníků, globalismu, a spojení mezi pohostinství a cestovním ruchu. K dalším tématům mohou zahrnovat environmentalismus, jídlo cestovního ruchu, a udržitelnost při cestování.

Vydělávat vaše MSc je skvělý způsob, jak zvýšit své pověření a plat. Předmět programy také poskytnout vám s velkou příležitostí k síti a komunikovat s občany a podniky v celé řadě oblastí světa. Některé kurzy jsou k dispozici on-line, což znamená, že můžete pracovat z pohodlí vašeho domova nebo vaší oblíbené kavárně.

Náklady vydělávat tento stupeň se bude lišit v závislosti na instituci, kterou si vyberete. Areály po celém světě mají různé ceny školného. Pokud máte dotazy týkající se zaplacení programu, můžete se obrátit na zástupce finanční podpory školy, kterou chcete navštívit.

Jako absolvent programu cestovního ruchu, budete schopni pracovat v různých pracovních míst souvisejících s cestovním ruchem. Některé z nich patří turistika programoví ředitelé, manažeři, průvodců, cestovních agentur a marketingové manažery. S popularitou eko-turistiky na vzestupu, může být také schopni pracovat v lokalitách po celém světě, které pomáhají návštěvníci účastnit dobrovolnických aktivit ke zlepšení krajiny a města.

&nbsp

Pokud máte zájem vydělávat své MSc v oboru Management cestovního ruchu, neváhejte začít plánovat pro školy. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.