Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 15 MSc v Lingvistika 2024

15 MSc Programy v Lingvistika 2024

Přehled

Master of Science je postgraduální titul, který studenti získají po absolvování kurzu intenzivního studia v oboru vědy nebo matematiky. Studijní program, který může trvat jeden až tři roky, obecně pomáhá studentům rozvíjet specializované znalosti, rozšířené analytické dovednosti a silné výzkumné dovednosti.

Co je to MSc v lingvistice? Jazykověda je vědecká studie jazyků a studium pro tento stupeň dává studentům možnost prozkoumat různé základní koncepty v této oblasti. Studenti mohou studovat zvuk, strukturu a význam slov a vět prostřednictvím kurzů fonetiky, morfologie a syntaxe. Některé studijní programy také umožňují studentům volbu specializovaných koncentrací v rámci této disciplíny, jako je sociolingvistika nebo získávání jazyků.

Studenti, kteří získají magisterský jazyk v oboru lingvistiky, mohou zlepšit své znalosti svého jazyka i cizích jazyků. Tyto znalosti mohou podpořit lepší komunikaci a jazykové vzdělávání. Kromě toho tento studijní program umožňuje studentům flexibilitu po ukončení studia; držitelé titulů jsou obvykle kvalifikováni pro různorodý rozsah pracovních míst.

Neexistují žádné stanovené náklady na získání magisterského studia v oblasti lingvistiky, protože vzdělávací instituce si mohou vybrat vlastní výuku a poplatky. Umístění a doba trvání studijního programu může dále ovlivnit náklady. Proto by si studenti měli vyžádat informace o výdajích souvisejících se studijním programem přímo od institucí, o nichž se chystá navštěvovat.

S magisterským v oboru lingvistiky, absolventi jsou kvalifikovaní vstoupit do různých obohacujících povolání. Mohou vyučovat svůj rodný jazyk ostatním, instruovat studenty v cizích jazycích nebo pracovat jako překladatelé. Studenti s poznatky z oblasti výpočetní techniky mohou najít práci, která vyvíjí software a další technologie, které mohou chápat nebo interpretovat lidský jazyk. Absolventi mají navíc možnost vykonávat libovolný počet pracovních míst v cizích zemích, kde mohou hovořit rodným jazykem.

Cílem získání magisterského studia v oboru lingvistiky je dnes více než kdy jindy dosažitelné, protože uchazeči o studium si mohou vybrat z konvenčních a on-line programů. Studenti, kteří mají zájem o výhodu virtuálních programů, by měli začít online prozkoumat své možnosti. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Humanitní vědy
  • Lingvistika
Studijní obory
  • Humanitní vědy (15)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát