Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 56 MSc v Letecké a kosmické inženýrství 2023/2024

56 MSc Programy v Letecké a kosmické inženýrství 2023/2024

Přehled

Master of Science programu by mohlo být dalším krokem pro mnoho jednotlivců. Tento typ programu umožňuje studentům, kteří mají znalosti pozadí, a to buď prostřednictvím bakalářského studia nebo dostatečné pracovní zkušenosti, navázat na své znalosti ve více specializovaných cestách. Ti, kteří mají bakalářský titul v oboru leteckého inženýrství nebo příbuzném oboru, může těžit z dokončení Master of Science v Aerospace Engineering programu.

Co je MSc v oboru leteckého inženýrství? Jedinci, kteří sledují tento stupeň se často volí specializaci v aerodynamiky a dynamiky tekutin, spalování a pohonu, nebo kosmických konstrukcí a materiálů. Společný celoroční zahrnuje hloubkovou studii pohonu, mechatronika, robotika, mechaniky letu a řízení, výpočetní metody, lasery a hurikánů a větrné poškození, mezi ostatními. Programy obvykle trvá dva až čtyři roky.

Úspěšní studenti projít pokročilé leteckého inženýrství programu se zvýšil schopnost řešit problémy a schopnost zapojit se do pečlivého vědeckého výzkumu. Tyto programy budou také připravovat mnoho studentů na výzvy, požadované při sledování PhD.

Náklady na Master of Science v letadlové techniky se liší od instituce k instituci a po celém světě. Další poplatky a správní náklady mohou být často zahrnuty do výuky, takže studenti se doporučuje naučit se celkové náklady na účast, než se zapsat do programu.

Kariéra v letecké inženýrství, jsou četné a absolventi mohou očekávat, že snadno najít práci v podmnožině odvětví, které dávají přednost. Možnosti zahrnují obrany, design a vývoj, marketing, služby v terénu, vývoj software, a výzkum a vývoj.Žádoucí příležitosti jak v rámci vlády a soukromého sektoru jsou bohaté na vysoce kvalifikovaných osob přicházejících do těchto programů.

&nbsp

S pokroky v technologii, mnoho studijních programů začaly zahrnovat on-line kurzu a některé programy jsou plně k dispozici on-line odkudkoli po celém světě. Zájemci mohou studenti využívat přezkoumání našeho seznamu programů a předložení vedoucí formuláře. Jednoduše vyhledejte svého programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Inženýrství
  • Strojírenství
  • Letecké a kosmické inženýrství
Studijní obory
  • Inženýrství (56)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát