Keystone logo

20 MSc Programy v Společenské vědy Kulturologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Kulturologie
Studijní obory
  • Společenské vědy (20)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Společenské vědy Kulturologie

Master of Science (MSc) je typicky získané poté, co student obdrží vysokoškolský titul. Program je obvykle dokončen za jeden nebo dva roky. Absolventi využívají tento stupeň k posílení své kariéry nebo akademických studií.

Co je to MSc v oblasti kulturních studií? Program se zaměřuje na studium různých kultur po celém světě. Klíčová témata mohou zahrnovat literaturu, umění, historii, politiku a ekonomiku. Může se také objevit problematika pohlaví, sexuality, rasy a třídy. Mohou být studovány africké, americké, evropské, asijské a latinskoamerické kultury. Typy kurzů mohou zahrnovat srovnávací kulturní studia, úvod do kulturních studií, úvod do amerických studií a výzkumných metod. V některých případech se účastníci mohou rozhodnout pro interdisciplinární soustředění, například mediální studia, kontinentální filozofii, americké studium nebo muzejní studium. Některé programy nabízejí příležitosti a stáže. Práce je obvykle požadována před absolvováním.

Absolventi programu Master of Science v kulturních studiích mají cenné schopnosti. Jejich získané výzkumné a organizační schopnosti jsou užitečné pro dokončení projektů v rámci pracovního prostředí. Navíc komunikační dovednosti, které se jim vyvíjejí, pomáhají spojit se s lidmi z různých prostředí.

Programové náklady kolísají na základě faktorů, jako jsou možnosti umístění a učení. Studenti jsou vyzýváni ke studiu škol, které vyhovují jejich zájmu.

Možnosti kariéry v kulturních studiích jsou různé. Absolventi mohou najít práci v oblastech jako umění, vzdělávání, obhajoba a sociální služby. Existuje několik kariérních a akademických cest. Absolventi mohou například zastávat funkci výkonných ředitelů, programových manažerů, správců muzeí, umělců, dokumentaristů a výzkumníků z oblasti kultury. S magisterským studiem v oblasti kulturních studií mohou absolventi vyučovat na vysokých školách a vysokých školách.

Internet poskytuje potenciálním studentům pohodlný způsob, jak získat magisterské studium v ​​oblasti kulturních studií. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.