Keystone logo

28 MSc Programy v Právo Trestní právo Kriminologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Právo
  • Trestní právo
  • Kriminologie
Studijní obory
  • Právo (28)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Právo Trestní právo Kriminologie

MSc, nebo Master of Science, je skvělý způsob, jak si studenti mohou zlepšit své znalosti o vybrané oblasti. Tento studijní obor může být často dokončen během jednoho až tří let.

Přesně to, co je MSc v kriminologii? Tento typ studijního programu má pomoci studentům učit se o příčinách, prevenci, kontrole a povaze trestného činu, jakož io vědeckém studiu zločinců. Témata zahrnutá v tomto typu programu mohou zahrnovat forenzní, kriminální psychologii, prevenci kriminality, sociologii, trestní soudnictví, právo, vězeňskou správu nebo recidivu. Studenti se mohou naučit o všechno, od historie kriminologie až po strukturu organizovaného zločinu.

Ti, kteří dokončí jeden z těchto stupňů, mohou zlepšit rozhodující dovednosti, jako je kritické myšlení, řešení problémů, výzkum a komunikace. Mohli by také být schopni budovat svou znalostní základnu a učit se informace, které jim budou dobře sloužit ve své budoucí kariéře.

Náklady na magisterský titul v oboru kriminologie mohou záviset na mnoha různých faktorech. Například náklady na výuku se mohou každoročně měnit a poplatky se často mění z programu na program. Studenti by si měli být jisti, že se se svou institucí obracejí, aby získali přesné informace.

Magisterský titul v kriminologii může připravit studenty na širokou škálu možných kariér. Mohou pracovat pro soukromé organizace, jako jsou bezpečnostní společnosti nebo advokátní kanceláře; Mohou také pracovat pro vládní orgány, jako jsou orgány činné v trestním řízení nebo vyšetřovací služby. Mohou být zaměstnáni jako agenti, analytici, konzultanti, paralegálové, úředníci nebo pedagogové.

Kriminologický magisterský diplom je vynikajícím způsobem, jak vylepšit vaše pověření a dozvědět se více o oblasti zájmu.Pokud byste chtěli zadat jeden z těchto studijních oborů, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře.