Keystone logo

36 MSc Programy v Přírodní vědy Kosmologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Přírodní vědy
  • Kosmologie
Studijní obory
  • Přírodní vědy (36)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Přírodní vědy Kosmologie

Po ukončení své vysokoškolské studium, měli byste uvažovat o hlavní 's stupně. Tato vyšší úroveň vzdělání má zvýšenou prioritou v kariéře a specializované vzdělávání. Je to skvělá příležitost, které vám pomohou nastartovat svou kariéru.

Co je MSc ve vědách o vesmíru? To je multidisciplinární obor, který zahrnuje téměř všechny oblasti vesmíru. To zahrnuje zkoumání původu vesmíru, cestování vesmírem, technologie, astrofyzika, planetologie, satelitní komunikace, a další. Je důležité poznamenat, že jedna z oblastí, to nezahrnuje skutečně cestování do prostoru, ale astronauti často začínají v této oblasti, protože velmi silné pochopení všech těchto témat je nezbytné před zahájením náročnější přípravou.

Studenti pracují ve vesmírných vědách nyní výhodu mít mnoho různých studijních oborů na dosah ruky. Budete si moci vybrat z mnoha různých aplikací titulu.Pomoc přivést hvězdy trochu blíž a podporu našeho porozumění vesmíru je také velmi naplňující práce.

Vesmírné vědy je velmi intenzivní zaměření, takže školné pro většinu programů mají tendenci běžet relativně vyšší. To znamená, že tam ještě je hodně kolísat v závislosti na vysoké škole, země, online nebo offline status, program a délku studia, takže byste měli najít školu, která vyhovuje vašim potřebám.

Je to vzrušující doba pro práci v oblasti kosmického cestování a studií. Je stále možné najít práci s vládní organizace, ale poprvé, tam jsou nezávislé společnosti, které se začínají objevovat cestování vesmírem stejně. Možné kariéry patří kosmické lodi inženýrství nebo design, výzkum, vzdělání, konzultace, a v kosmonautice nebo leteckého inženýrství. To je obvykle nejjednodušší žít v zemi se silnou vesmírného programu, ale toto omezení je rychle mizí.

Začněte pracuje na tvůj pán 's stupně.Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.