Keystone logo

2 MSc Programy v Společenské vědy Kulturologie Interkulturní studia 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Kulturologie
  • Interkulturní studia
Studijní obory
  • Společenské vědy (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

MSc Programy v Společenské vědy Kulturologie Interkulturní studia

Ne všichni absolventi vysokých škol jsou plně připraveni čelit výzvám, které čekají. Pro mnohé je potřeba další studium. Magisterský studijní program nabízí studentům možnost rozšířit stávající dovednosti a specializovat se v oblastech zájmu. Oceňují je zaměstnavatelé a pomáhají dále rozvíjet kariéru.

Co je to MSc v mezikulturních studiích? Jedná se o pokročilý studijní program, který zpravidla vyžaduje nejméně dva roky dodatečného studia za čtyřletým vysokoškolským vzděláním. Tyto programy jsou obvykle vhodné pro ty, kteří již absolvovali studium historie, globalizace, politické vědy nebo liberální umění. Prostřednictvím interdisciplinárního přístupu studenti zkoumají otázky spojené s interkulturní komunikací. Témata často zahrnují světová náboženství, globální etiku, antropologii, politiku, geografii, ekonomiku a kulturní identitu. Studenti se seznámí s nejčastějšími problémy konfliktu mezi společnostmi.

Po dokončení jednoho z těchto programů, absolventi budou dále rozvíjet své kritické myšlení, čtení a expository psaní dovedností. Jsou také schopni zkoumat složité sociální problémy a vytvářet prezentace, která jasně sdělují své nálezy. Vedle rozšiřování svých základních dovedností se tito odborníci naučí techniky pro mezikulturní vyjednávání, kulturní citlivost a mnohé z nich dosahují lepších schopností v oblasti interpersonální komunikace.

Náklady na účast na jednom z těchto programů se liší podle instituce. Zájemci by se měli obrátit na přijímající oddělení univerzit, které jsou předmětem zkoumání, a získáte podrobné informace o poplatcích a výuce.

Absolventi jsou připraveni na mnoho vzrušujících pracovních příležitostí v zahraničí. Tyto programy jsou upřednostňovány těmi, kteří mají zájem pracovat v misijní oblasti. Jsou také dobrou volbou pro ty, kteří by se rádi zapojili do rozvíjení agend pro lidská práva. Mezinárodní podniky zaměstnávají tyto profesionály k práci na problémech spojených s mezikulturními konflikty v rámci svých organizací. Vládní agentury, například imigrační nebo celní úřady, mohou tyto odborníky potřebovat k usnadnění komunikace mezi konvergujícími kulturami.

Je důležité co nejdříve začít zkoumat možnosti. Mnohé univerzity nabízejí jak tradiční školní třídy, tak i on-line kurzy. Pro pracovníky pracující v zahraničí a pro zahraniční studenty poskytují možnosti distančního vzdělávání kvalitní vzdělávací zdroje, které odpovídají plánovacím a geografickým omezením. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.