Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 28 MSc v Informační management 2023

28 MSc Programy v Informační management 2023

overview

Rostoucí potřeba pro efektivní využití informací vyžaduje strategické návrh, analýzu a hodnocení organizačních systémů. Informace jsou základní a životně důležitým zdrojem pro to, aby podniky, aby disponovaly produktivitu a udržet si konkurenceschopnost. Jako takový, MSc v oboru Informační management vytváří příležitost pro profesionály, jak využít jejich multidisciplinární dovednosti, odborné znalosti a znalosti pro správu dat a zlepšit globalizace mezinárodních trhů realizací hodnotu za rychlým tempem technologických změn.

Co je MSc v oboru Informační management? Tento Master of Science (MSc) stupeň je zaměřen na databáze konstrukcí, výzkumných metod, vytváření sítí a vedení záznamů.Přísný interdisciplinární program připravuje studenty pro vedoucí role tím, že integruje principy růstu a správu postupy s kritickou povahou vznikajících oblastech digitální pokrok v sociálních sítích, cloud počítač a zpracování velkých objemů dat. Kromě toho cíle se zaměřují na vytvoření kompetencí pro správu informací ve stále složitějších elektronických prostředích. Doktorandi spojit své stávající schopnosti s příslušnými, praktické, akademické znalosti zhodnotit, rozvíjet a zlepšovat kreativní a strategické využití informačních zdrojů.

Hlavní výhody tohoto stupně patří zvýšená odborné znalosti v oblasti informační vědy životního prostředí a mezinárodních sítí, pomocí silných kombinací funkčních dovedností a výzkumu, vybavit studenty pro globální pozice vedení.

Čas potřebný k získání MSC titul je jeden rok plný úvazek studentů.Školné náklady spojené s tímto programem lišit. Studenti se zájmem sleduje MSc měli pečlivě výzkum možností a vybrat vzdělávací program, který podporuje jejich profesní, finanční a osobní cíle a záměry.

Absolventů s titulem v této oblasti věnovat se kariéře jako projektové manažery, provozní manažery IT, obchodní analytiky, konzultanty informační zdroje, podnikových aplikací architektů a výzkumných pracovníků.

Mnoho programů nabízí on-line doručení v rámci flexibilní. Podporované distanční vzdělávání umožňuje studentům studovat prostřednictvím dynamických, virtuálních tříd z libovolného místa na světě, s možností, aby se vešly v kurzu kolem jejich časových možnostech. Hledání programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním vedení forma.

read_more

filters

 • MSc
 • Management
 • Informační management
fields_of_study
 • Management (28)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format