Keystone logo

213 MSc Programy v Inženýrství Inženýrství 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Inženýrství
  • Inženýrství
Studijní obory
  • Inženýrství (213)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Inženýrství Inženýrství

Master of Science je magisterský titul v oboru se silným zaměřením na vědu a matematiku. Tento program je dalším krokem v postsekundárním vzdělávání po bakalářském studiu.

Co je to MSc ve strojírenství? Tento studijní program zahrnuje návrh systémů prostřednictvím vědy, matematiky, ekonomiky a praktických znalostí, které jsou použitelné pro požadovaný konečný výsledek. Inženýrství je aktem vytváření plánu na vytvoření řešení, které splní potřebu. Nejčastěji se termín vztahuje na elektrické a mechanické obory, jako je výstavba budov a návrh nových technologií.

Můžete zjistit, že váš MSc ve strojírenství přichází s mnoha výhodami. Pravděpodobně se budete učit dovednosti specifické pro daný předmět, jako například správně navrhnout elektrickou síť, obecně se však můžete dozvědět i další dovednosti, jako je řízení času a organizace, které jsou užitečné jak profesionálně, tak i osobně.

Náklady na váš titul závisí na několika faktorech, včetně školy, kterou jste si vybrali a formát tříd (tradiční in-person třídy mohou mít jiný nákladový rozsah než online třídy). Vaše upřednostňovaná instituce vám může poskytnout další podrobnosti a konkrétní výdaje vztahující se k vašemu programu.

Kariéra ve strojírenství provozuje škálu od soukromých až po vládu na volné noze. Můžete se rozhodnout, že se stanete inženýrem pro návrhovou společnost, nebo se budete moci podnikat samostatně. Můžete také pracovat pro vládu, která dohlíží na uzavírání smluv o veřejných projekčních firmách. Mohli byste se také rozhodnout, že se stanete spisovatelem technických manuálů, nebo půjdete do vzdělání jako učitel nebo lektor. Možnosti v oboru jsou bohaté a jsou omezeny pouze preferovaným stylem zaměstnání.

Školy po celém světě nabízejí MSc ve strojírenství. Můžete se rozhodnout navštívit místní instituci nebo využít této příležitosti k životu někde jinde. Mnoho škol také nabízí on-line kurzy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.