Keystone logo

2 MSc Programy v Profesní vzdělávání Humanitní vědy 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Profesní vzdělávání
 • Humanitní vědy
Studijní obory
 • Profesní vzdělávání (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular locations

  MSc Programy v Profesní vzdělávání Humanitní vědy

  Mnoho lidí si začít magisterských studijních programech, ve snaze zvýšit jejich vyhlídky na zaměstnání a vydělat více peněz. Master of Science nebo MSc, je mezinárodně uznávaný magisterský titul udělen těm, kteří skutečně kompletní celoroční práce v dané oblasti vědeckého účely.

  Jen to, co je MSc v humanitních? Zatímco tam je široká variace mezi studijních programech humanitních studií magisterských, mnozí kladou důraz na široké vzdělání svobodných umění. Společné náměty na studium těchto programů patří angličtina, umění, divadlo, tanec, média, psaní, literatura, curation a kulturních studií, mezi ostatními. Některé humanitní obory rozhodnout zaměřit své studium v ​​určité oblasti, jako jsou kulturní studia, sociální ekologie, výtvarné či spirituality.

  Držáky humanitní stupně jsou obecně schopny vydělat více peněz, než jejich konkurenti kariéry bez stupňů, nebo ty s menším stupňů.Také zjistí, že mají více kariérní příležitosti jim k dispozici po zajištění Master of Science v humanitních označení.

  Studijní programy humanitních studií magisterských se liší od jednoho k druhému, pokud jde o obsah, jakož i náklady spojené se studiem. Studenti jsou vedeni k konzultovat přijímací oddělení každé školy, které jsou vzhledem k příslušné informace vyučování.

  Mnoho absolventů humanitních programů, zjistí, že mají mnoho možností, pokud jde o kariéru. Někteří absolventi humanitních využít své znalosti společnosti převzít pozic vyšší úrovně v oblasti reklamy a marketingu, zatímco jiní pracují v žurnalistice, tvůrčí psaní nebo související schopnosti psaní bázi. Jiní ještě stanou právníky, veřejné správy, editorů nebo vydavatelů, zatímco někteří rozhodnou učit humanitních věd na vysoké školy nebo univerzity úrovni. Někteří absolventi se rozhodnete používat vzdělávání se naučil v magisterském studijním programu, aby usilovaly o ještě vyšší akademické označení.

  Ti, kteří se zajímají o zkoumání početné Master of Science v programech humanitních, které existují po celém světě, se doporučuje, aby si naše databáze pro další informace. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.