Keystone logo

4 MSc Programy v Společenské vědy Mezinárodní vztahy Humanitární pomoc 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Společenské vědy
  • Mezinárodní vztahy
  • Humanitární pomoc
Studijní obory
  • Společenské vědy (4)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular education type

MSc Programy v Společenské vědy Mezinárodní vztahy Humanitární pomoc

Mistr, nebo Master of Science, je absolventský titul, který je udělen jednotlivcům projevujícím mistrovství v oboru studia. Tituly magisterského studia jsou obvykle zaměřeny na výzkum. Často trvají dva roky dokončení, na rozdíl od jiných magisterských programů.

Co je to MSc v humanitární pomoci? Jedná se o postgraduální studijní program, který připravuje studenty na to, aby byli humanitárními praktikami schopni řešit dnešní výzvy v oblasti lidských blahobytu. Studenti často absolvují kurzy v oblasti výživy, potravinové politiky a hospodářského, politického a sociálního rozvoje. Tato témata jsou v rámci filantropických akcí v mimořádných situacích. Studenti mohou také absolvovat interaktivní kurzy, které analyzují současné a minulé humanitární teorie, programy a politiky. Jednotlivci získají kredity, které se účastní tříd, jako jsou otázky týkající se antropologie na Středním východě, mezinárodní řízení katastrof, GIS pro řízení mimořádných událostí, obchodování s lidmi, stabilizaci a budování míru a násilí, genderovou a humanitární pomoc.

Mnoho absolventů humanitární pomoci rozvíjí dovednosti jako vůdcové ve vyvíjející se krajině. To znamená, že mohou uplatnit taktiku vedení v různých měnících se prostředích. Studenti se mohou také naučit dynamičtě pracovat efektivně jako součást týmu ve stresových situacích a posílit komunikační dovednosti. Rozvíjejí schopnost jasně komunikovat s lidmi z různých kulturních prostředí.

Univerzity mohou nabízet různé studijní možnosti, které ovlivňují konečné náklady na magisterský studijní program Humanitární pomoc. Studium na univerzitě může být cenově dostupnější než online studium, ale kancelář přijímání může nabídnout podrobnější informace o školném a poplatcích.

Humanitáři aktivně podporují lidské blaho a sociální reformy. Spolupracují s různými pohlavími, sexuálními orientacemi, náboženstvími a národními rozkoly, jejichž cílem je zachránit životy, zmírnit utrpení a zachovat lidskou důstojnost. Mnoho absolventů MSc v humanitární pomoci hledá pozice jako pracovníci humanitární pomoci s řadou organizací, vlád a nevládních organizací. Studenti mohou také nalézt pozici veterinářů, koordinátorů úmrtí, probačních úředníků nebo obhájců obětí.

Studenti mohou získat úplné nebo částečné vzdělání na internetu. Mnoho programů nabízí flexibilní rozvrh, takže si studenti mohou rozvinout své dovednosti v zahraničí. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.