Keystone logo

109 MSc Programy v Přírodní vědy Geografické vědy 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Přírodní vědy
  • Geografické vědy
Studijní obory
  • Přírodní vědy (109)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Přírodní vědy Geografické vědy

Master of Science v oboru je prvním krokem na cestě k postgraduální práci v oblastech souvisejících s vědy, techniky a medicíny. Tento stupeň je obvykle dosaženo po student dostane své bakalářské nebo jiný bakalářský titul, a to jim umožňuje sledovat více specializované oblasti studia ve zvoleném oboru. Mnoho špičkových organizací a roste počet těch střední třídy vyžadují potenciální zaměstnanci mají magisterské tituly, nebo vyšší, je třeba zvážit pro mnoho pracovních míst.

Ti, kteří hledají odpověď na otázku, co je MSc v geografických věd, musí nejprve pochopit historii tohoto relativně nového oboru. Geografické vědy jsou ty, které souvisí mapování, kartografie a dalších postupů souvisejících s malování obraz zemského povrchu.První Mistr stupněm zeměpisné vědy byl nabídnut University of Edinburgh počátku v roce 1985, ale desítky institucí po celém světě nyní nabízejí podobné programy.

Získání Masters v geografických věd dává studentům v čele vzrušující se rozvíjející oblasti. V současné době je vysoká poptávka po pracovnících se zkušenostmi v oblasti mapování počítače, satelitní snímky překladatelské, vytváří prostorové databáze a další dovednosti týkající se geografických věd.

Náklady na získání Masters v geografických věd se pohybuje mezi institucemi. Většina studijní dráhy vyžadují dva roky denního studia, ale některé evropské univerzity nabízejí titul v jednom roce. Náklady na studium od semestru způsobem změní.

Tam je vysoká poptávka po kvalifikovaných pracovníků v geografických vědách po celém světě.Absolventi mohou pracovat v soukromém nebo veřejném sektoru, půjčovat své schopnosti vlády, různých institutů učení nebo soukromých společností. Některé úlohy vyžadují cestování a práci v terénu, zatímco jiné lze provést především z jednoho úřadu.

&nbsp

Získání MSc v oboru geografických věd on-line je vynikající volbou pro studenty, kteří potřebují studovat kolem nabitého programu nebo kteří mají potíže dostat se do třídy. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.