Keystone logo

0 MSc Programy v Zdravotní péče Reprodukční lékařství Genetika 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Zdravotní péče
 • Reprodukční lékařství
Studijní obory
 • Zdravotní péče (0)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Žádné programy nesplňují kritéria vyhledávání. Upřesněte prosím své filtry.

  Clear filters

  MSc Programy v Zdravotní péče Reprodukční lékařství Genetika

  Magisterský titul je postgraduální certifikát, který se zaměřuje hlubší na daný předmět než bakalářský titul. Master of Science je více zaměřen na analytickou stránku předmětu ve srovnání s Master of Arts.

  Co je to MSc v genetice? Genetika je studium genů, které jsou komplikovanými biologickými nástroji. Pevné porozumění biologii a věd o živé přírodě je nutností, protože toto pole zahrnuje hloubkovou studii dědičnosti a genové mutace. Exprese genů a genetická mutace jsou dvě možné oblasti zaměření a oba vyžadují analytickou myšlenku a pozornost věnovanou detailům. Očekávejte, že budete trávit nějaký čas v učebně a někteří v laboratoři.

  Některé oblasti genetiky vyžadují použití specializovaných nástrojů; Můžete se naučit navigovat v standardním laboratorním nebo databázovém systému. Tyto schopnosti vám pomohou najít práci, kterou chcete. Další dovednost, která se v tomto programu často získává, je odhodlání, protože experimenty v genetice se často opakují ve velkém měřítku.

  Stipendia, stipendia a granty mohou kompenzovat některé náklady tohoto stupně. Podívejte se na výzkumné instituce, neboť často mají zájem o spolufinancování studentů ve vědách. Náklady, které byste měli očekávat, závisí na umístění školy, kterou si vyberete, a zda půjdete na plný nebo částečný úvazek.

  Se zaměřením na genetiku očekáváte, že budete pracovat někde ve vědecké nebo lékařské oblasti. Genetici se podílejí na vytváření léků pro vzácná onemocnění a biologické nástroje pro boj s lidskými problémy, jako je změna klimatu a uniformita plodin. Znalost genetiky je také užitečná v řadě diskusí o veřejné politice, takže tento titul může zahájit kariéru jako vědecký poradce.

  Existuje mnoho škol ve více zemích, které nabízejí titul v oboru genetiky. Nejlépe si můžete najít pomocí osobních údajů k zúžení vyhledávání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.