Keystone logo

39 MSc Programy v Právo Trestní řízení Forenzní věda 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Právo
  • Trestní řízení
  • Forenzní věda
Studijní obory
  • Právo (39)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Právo Trestní řízení Forenzní věda

Po získání bakalářského titulu můžete absolvovat vyšší stupeň studia ještě více. Magisterský titul ukazuje zaměstnavatelům, že jste soustředěni, oddaní a pracovití.

Co je to MSc ve forenzní vědě? Forenzní je jakákoli metoda, která slouží k určení toho, co se stalo před, během a po zločinu. Můžete se zaměřit na jednu oblast forenzní, jako je biologie nebo kybernetická bezpečnost, a toto zaměření bude diktovat druh kriminální činnosti, kterou můžete zjistit. Forenzní mohou zahrnovat také studium psychologie pro pochopení kriminální mysli.

Analýza rizik je hlavní dovedností, kterou se můžete naučit v forenzním programu, který můžete použít ve svém vlastním životě nebo ve své práci. Další dovednosti zahrnují pozornost na detail a kritické myšlení, které jsou užitečné v každé oblasti života. Tyto dovednosti vám pomohou řešit problémy a přemýšlet o mnoha důsledcích jediného aktu.

Náklady na magisterské studium závisí na tom, jak dlouho trváte, abyste dokončili svůj titul a jakou univerzitu si vyberete. Náklady zahrnují knihy, poplatky a registraci, stejně jako ubytování a pohyb, pokud si vyberete školu daleko.

Zatímco většina práce s forenzní složkou je zaměřena na sledování zločince, existují další možnosti. Forenzní prostředky mohou být použity k odhalení rizikových situací, kdy může dojít k trestnému činu, což je užitečné při vytváření kybernetické bezpečnosti, která předchází vzniku digitálních útoků. Forenzní analýza rukopisu může být použita v manželském poradenství a pomáhá někomu vybrat kariéru. Některé populární televizní pořady také pronajmout forenzní odborníky, aby vytvořili uvěřitelné scény a situace.

Existuje několik škol, které nabízejí stupně forenzní vědy. Můžete se zaměřit na vyhledávání tím, že rozhodnete, zda chcete jít do veřejné nebo soukromé školy a zda jste ochotni se přestěhovat.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.