Keystone logo

18 MSc Programy v Finance a ekonomie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Ekonomika
  • Finance
  • Finance a ekonomie
Studijní obory
  • Ekonomika (18)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Finance a ekonomie

Existuje několik oborů, které jsou stejně rozsáhlé a působivých as financí a ekonomiky. Každé rozhodnutí, které děláme v našem životě je cvičení v ekonomických principů, jako je nedostatek, utility a nabídky a poptávky. Pro zvídavého studenta, MSc v oboru Finance a ekonomika je skvělý způsob, jak se nejen dozvědět se o tom, co nás motivuje k rozhodování, ale také, aby se a rozvíjet cenné vztahy a odkazy, které mohou vést k lukrativní kariéru ve světě financí a ekonomie.

&nbsp

Co je Master of Science v oblasti financí a ekonomie? To je běh studia zahrnující ekonomickou teorii, počet, účetnictví, finance a zákony & předpisů. Všechny tyto komponenty jsou nezbytné pro studenta získat smysluplnou porozumění obou místních a globálních ekonomických trendů, které ovlivňují naše životy. Celoroční může být také přizpůsoben potřebám jednotlivého studenta, pokud chtějí soustředit na konkrétní odvětví.

&nbsp

Výhody získání MSc v oboru Finance a ekonomika jsou nesčetné. Za prvé a především, studium ekonomie a financí obecně dává jeden větší pochopení světa a to, co motivuje lidi, aby jejich rozhodnutí. Navíc, potenciální zaměstnavatelé jsou přitahovány k žadatelům, kteří se rozhodli tento typ náročné a praktického kurzu.

&nbsp

Náklady na získání MSc v oboru Finance a ekonomika je závislá na mnoha faktorech, jako je typ instituce (veřejné vs. soukromé, místní versus z země), a délka studia plánu. Cena se může výrazně lišit, proto je důležité, aby budoucí student výzkumu školné a poplatky u několika institucí se dozvědět více.

&nbsp

Kariérní možnosti pro jednotlivce s tímto stupněm jsou prakticky neomezené. Řízení obchodní, finanční analýzy, investiční bankovnictví a další vysoké úrovni firemní kariérní cesty jsou typické.Kromě toho, kariéru v oblasti účetnictví, daní a lidských zdrojů jsou oblíbené volby. Nicméně, držitelé stupně lze také sledovat odměňování kariéru v takových oblastech, jako jsou akademické obce, vytváření vládní politiky, a právem.

&nbsp

Existují programy po celém světě, které nabízejí MSc v oboru financí a ekonomie. Ať už máte zájem o on-line kurzy, nebo in-vyučování, existuje mnoho institucí, které vám může nabídnout šanci postoupit své vzdělání v oblasti financí a ekonomiky. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.