Keystone logo

121 MSc Programy v Environmentální vědy Environmentální vědy 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Environmentální vědy
  • Environmentální vědy
Studijní obory
  • Environmentální vědy (121)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Environmentální vědy Environmentální vědy

Podle Bureau of Labor Statistics, obor vědy o životním prostředí se očekává i nadále růst silným úrovni. Vzhledem k celosvětové předpisy o životním prostředí i nadále prováděna, více pracovních míst jsou vytvořeny. Pro zájemce o studium, které jsou dobrý zápas pro Master of Science (MSc) v environmentálních věd by zahrnovala ty, kteří mají zájem o práci na ochranu životního prostředí.

Co je MSc v environmentálních věd? Jedná se o pokročilý průběh studia, které může vést k zaměstnání ve veřejném nebo soukromém sektoru. Studenti v tomto programu mohou specializovat v mnoha různých oblastech, jako je strojírenství, zachování, ekologie, biologie a chemie. Obecně lze říci, že absolvent pracovat v oblastech týkajících se umístění a ochrany zdrojů Země. To může zahrnovat předvídání rizik a poradenství v otázkách souvisejících s dodržováním předpisů. Studenti se mohou v průběhu studia zúžit svou pozornost na oblasti zvláštního zájmu.

Náklady na získání vzdělání v této oblasti může značně lišit na základě mnoha faktorů, jako zda student na plný nebo částečný úvazek, účast a zda student žije na koleji nebo při on-line kurzů. Je vhodné uvažovat o osobní zájmy, flexibilita plán a náklady při výběru programu.

Po absolvování s MSc v oboru vědy o životním prostředí může vést k mnoha pracovních příležitostí v tomto rychle se rozvíjejícím oboru. Na studenta zájmy, obory a bakalářských prací základě, může on nebo ona se rozhodnete pracovat jako inženýr v oblasti životního prostředí, jako ochránce přírody nebo možná v nakládání s odpady. Kromě práce pro soukromé průmysl, absolvent bude mít potřebné znalosti pro práci ve vládě, nebo v oblasti vzdělávání.

Existuje mnoho programů po celém světě jsou k dispozici v této oblasti studia, s některými vysokými školami, které nabízejí on-line stupňů. Online titul je zvláště vhodné pro ty, kteří potřebují flexibilitu jejich plánu.Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.