Keystone logo

92 MSc Programy v Environmentální vědy Environmentální management 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Environmentální vědy
  • Environmentální management
Studijní obory
  • Environmentální vědy (92)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Environmentální vědy Environmentální management

Master of Science je prvním krokem v postgraduálním vzdělávání pro studenty, kteří se zajímají o oblasti vědy, inženýrství a medicíny. Tyto tituly jsou často vysoce zaměřené, takže jsou ideální pro studenty, kteří již nastoupili do své kariéry a chtějí otevřít více příležitostí k postupu. Nicméně studenti, kteří nedávno dokončili bakalářské studium a chtějí více studovat před tím, než se ucházejí o zaměstnání, mohou využít také mimořádné zkušenosti s získáním magisterského studia.

&nbsp

Ti, kteří chtějí vědět, co je MSc v oblasti řízení životního prostředí, musí nejprve zvážit mnoho způsobů, jak lidský vývoj ovlivňuje životní prostředí. Mnoho společností a vládních organizací si v posledních letech uvědomuje, jak důležité je zodpovědně využívat zdroje, aby se zabránilo jejich mizení. Environmentální manažer pomáhá rozvíjet plány na využívání zdrojů způsobem, který je udržitelný a způsobuje co nejmenší dopad na životní prostředí.

&nbsp

Získání MSc v řízení životního prostředí obvykle trvá dva až tři roky, takže náklady by měly být vypočteny odpovídajícím způsobem. Cena výuky se liší od školy do školy, stejně jako náklady spojené s terénní prací, knihami a dalšími požadovanými výdaji.

&nbsp

Pracovní místa pro environmentální manažery jsou k dispozici ve veřejném i soukromém sektoru. Absolventi s MSc jsou často zaměstnáni v konzultačních a kontrolních pozicích. Pomáhají řídit projekty, které vyžadují využívání přírodních zdrojů, stejně jako vývoj nových produktů, které zajišťují, že předmět se vytváří odpovědným způsobem. Americké vládní organizace, jako je ministerstvo energetiky a oddělení národních parků, potřebují environmentální manažery, aby jim pomohli vytvořit nové environmentální politiky v celé zemi.

&nbsp

Získání MSc v online managementu životního prostředí je skvělá volba pro studenty s rušnými plány a ti, kteří žijí daleko od jejich preferované instituce. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.