Keystone logo

335 MSc Programy v Environmentální vědy 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Environmentální vědy
Studijní obory
  • Environmentální vědy (335)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Environmentální vědy

Master of Science se zaměřuje na předměty v oblasti vědy a inženýrství. Uchazečům o zaměstnání, kteří chtějí vstoupit do těchto konkurenčních oblastí, se často daří specializovat se na své dovednosti v konkrétní oblasti a získávat cenný reálný výzkum a praktické zkušenosti, což je přesně to, co jim umožňuje magisterský titul. Je to skvělý způsob, jak se pracovníci mohou naučit nové dovednosti a rozvíjet svou stávající kariéru, nebo aby studenti mohli pokračovat ve svém vzdělání před vysokoškolským vzděláním a stát se atraktivnějšími na konkurenčním trhu práce.

&nbsp

Ti, kteří přemýšleli o tom, co je MSc v oblasti environmentálních studií, by měli začít tím, že porozumí mnoha výzvám, kterým dnes čelí přírodní prostředí. Program environmentálních studií učí studenty, jak obezřetně využívají přírodní zdroje a vytváří přírodní struktury, které přispívají ke zlepšení společnosti a životního prostředí. Studenti se mohou specializovat na praktickou nebo návrhovou stránku environmentálních studií, z nichž oba vyučují dovednosti, které jsou užitečné v různých průmyslových odvětvích.

&nbsp

Celkové náklady na získání titulu MSc v oblasti životního prostředí se mezi jednotlivými institucemi liší. Magisterské programy jsou obvykle dva až tři roky, takže studenti by měli vypočítat náklady na semestrální bázi.

&nbsp

Absolventi s MSc v oblasti životního prostředí mohou pracovat ve veřejném nebo soukromém sektoru. Městské odbory mají často poradce v oblasti životního prostředí, aby zajistili, že nové projekty veřejných prací budou co nejvíce šetrné k životnímu prostředí. Kromě toho mají soukromé společnosti často také znalce v oblasti životního prostředí jako konzultant nebo dozorčí pracovník při plánování velkých stavebních projektů nebo při navrhování a spuštění nového produktu, který spotřebovává velké množství zdrojů. Vědci z oblasti životního prostředí mají na výběr z těchto kariér.

&nbsp

Studenti, kteří jsou již zaměstnáni nebo kteří mají zaneprázdněný plán, mohou získat studium online. Online programy jim umožňují zvolit, kdy dělají kurzy a vyhýbají se dlouhému dojíždění do tříd. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.