Keystone logo

109 MSc Programy v Udržitelnost Ekonomie udržitelnosti 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Udržitelnost
  • Ekonomie udržitelnosti
Studijní obory
  • Udržitelnost (109)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Udržitelnost Ekonomie udržitelnosti

Studium na magisterský titul v jakékoli oblasti znamená vyrazit na cestu, aby získala vysokou úroveň dovedností a hluboké znalosti v oboru. Magisterské tituly, které následují v tomto kurikulárním formátu, jsou navrženy tak, aby umožňovaly pracujícím odborníkům rozvíjet klíčové základy znalostí souvisejících s jejich kariérou nebo oblastmi akademického šetření.

Co je MSc v oblasti udržitelných ekonomických studií? Jedná se o studijní program, jehož cílem je využít celou řadu metod vědeckého výzkumu s cílem zhodnotit, jak fungují různé hospodářské politiky a systémy, a to z hlediska udržitelnosti životního prostředí a hospodářského růstu, které jsou neoddělitelně spojeny v dlouhodobém horizontu. Programy zahrnují studie v dlouhodobém environmentálním a ekonomickém plánování a teorie zelené inovace jako ekonomický stimul.

Studenti, kteří usilují o udržitelné ekonomické studium, získávají analytické dovednosti, které jim pomáhají v různých kariérách. Získávají také dovednosti kvantitativního uvažování potřebné k tomu, aby pochopili, jak vytvářet nové modely pro analýzu, a zdokonalují své komunikační dovednosti a obohacují všechny aspekty své osobní a odborné prezentace.

Tento stupeň má náklady, které se značně liší, obvykle proto, že sazba školného se liší od školy až po školu. Domovská země dotyčné univerzity často ovlivňuje výuku i náklady na bydlení, pokud se studenti rozhodnou navštěvovat rezidenční studijní programy.

Lidé, kteří absolvují programy udržitelného ekonomického studia, hledají kariéru v mnoha oblastech souvisejících s investicemi a ekonomickým rozvojem. To znamená, že pracují jako finanční plánovači a poradci pro investory, kteří chtějí podpořit inovace v této oblasti. To také znamená, že pracují jako konzultanti a pomáhají těmto projektům rozvíjet tak, aby vedly k jejich dlouhodobému úspěchu. Mnozí také naleznou pozici v městských nebo národních vládních úřadech, jako úředníci v různých environmentálních odděleních na místní a národní úrovni.

Chcete-li najít program, který vám vyhovuje, nechte své možnosti otevřené. Podívejte se na on-line programy, stejně jako na místní a mezinárodní školy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.