Keystone logo

230 MSc Programy v Doprava a Logistika 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Doprava a Logistika
Studijní obory
  • Doprava a Logistika (230)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Doprava a Logistika

Doprava a logistika zajišťují, že se zboží, lidé a informace dostanou z bodu A do bodu B efektivně a efektivně. Toto pole je klíčové pro globální obchod a obchod, protože pomáhá produktům a službám dosáhnout svého cíle rychle a bez zruinování.

Během studia v oboru Doprava a logistika pravděpodobně prozkoumáte celý proces dodavatelského řetězce – od nákupu a výroby zboží až po jeho dodání a udržení spokojenosti zákazníků. Budete také studovat různé způsoby dopravy, včetně letecké, námořní, železniční a silniční dopravy, a naučíte se, jak vybrat nejúčinnější a cenově nejvýhodnější možnosti. Navíc se naučíte jemnosti každodenního vedení podniku, jako je plánování výroby, kontrola kvality a řízení.

S titulem v oboru doprava a logistika můžete najít zaměstnání v různých odvětvích, jako je výroba, maloobchod, elektronický obchod a dokonce i vládní agentury.

MSc, nebo Master of Science, je mezinárodně uznávaný akademický titul, který ukazuje, odbornost a znalosti daného tématu nebo pole. Většina programů MSc trvat asi čtyři roky do konce, po kterém někteří připojit k pracovní síle, zatímco jiní pokračovat ve třídě.