Keystone logo

18 MSc Programy v Design Design 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Design
 • Design
Studijní obory
 • Design (18)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Design Design

  Pro vážné studenty a ty, kteří hledají pokročilé možnosti kariéry, je dosažení magisterského titulu krokem správným směrem. MSc je Master of Science a obvykle trvá dva až tři roky dokončit. Tento diplom se zaměřuje na vědecké a technické obory studia.

  Co je to MSc v designu? Tento program se obvykle zaměřuje na konstrukční a inženýrské zásady. Studenti, kteří studují tento učební plán, obecně získají pokročilé znalosti o technologii a výrobě. Technologie může být nezbytná při výuce a později ve zvoleném oboru. Často mohou učební osnovy zdůrazňovat, jak software a počítačové vybavení zvyšují produktivitu, aby měli prospěch odvětví. Studijní plán často integruje strategii, technologie a kritické porozumění. Přednášky, semináře a praktické zkušenosti zahrnují kurzy a úkoly.

  MSc v designu může pomoci studentům učit se navigaci počítačových systémů jednodušší a být schopen spolupracovat a komunikovat s kolegy a přáteli. Dále může studentovi pomoci vyvíjet lepší dovednosti v řízení času. Dovednosti v oblasti technologie, komunikace a řízení času mohou vést ke kariéře, které jsou produktivnější.

  Pokud jde o cenu, může být obtížné předpokládat, kolik studentů utratí, jelikož se programy a země liší. Školy si mohou stanovit své vlastní náklady. Pro přesné odhady kontaktujte školu přímo.

  Studenti, kteří dosáhli tohoto titulu, mohou najít práci uměleckého ředitele. Lidé v této kariéře často koordinují propagační úsilí v tisku, na webu a v reklamách. Magisterský titul může připravit studenty, aby řídili zaměstnance a delegovali práci návrhářům a dalším umělcům. Navíc kreativní ředitelé mohou také mít MSc. Kreativní ředitel podniku je obecně vůdcem týmu, který často pracuje v oblasti grafického designu nebo reklamy. Mezi další kariéry mohou patřit konzultantské pozice v oblasti designu, nezávislí marketingoví specialisté a průmyslové designéři.

  Pokud nemůžete cestovat do areálu, mohou existovat možnosti online, které se přizpůsobí vašim potřebám. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.