Keystone logo

331 MSc Programy v Technologie Datová věda 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Technologie
  • Datová věda
Studijní obory
  • Technologie (331)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Technologie Datová věda

Magisterský titul je cesta vysokoškolského vzdělávání, která je často po ukončení vysokoškolského studia. Master of Science se obvykle zaměřuje na oblasti související s matematikou a vědami, ale některé univerzity by mohly udělovat tento titul za něco souvisejícího s uměním nebo humanitním oborem. Absolventský program často trvá jeden až tři roky.

Co je to MSc v oboru Data Science? Věda o datech je studium vědeckých metod a systémů používaných k získávání informací ze strukturovaných i nestrukturovaných skupin dat. Během programu MSc se studenti často naučí používat informační technologie pro správu podniků. Přesné kurzy požadované pro tento stupeň se mohou lišit podle instituce. Vaše specifické zaměření může také ovlivnit kurzy, které potřebujete přijmout. Společné kurzy pro tento stupeň zahrnují velké datové algoritmy, techniky a platformy, strategické obchodní analýzy, rozsáhlou analýzu dat, nepřetržitou a diskrétní optimalizaci a strojové učení.

MSc je prospěšný, protože může vést k vyššímu platu, vyššímu vzdělání nebo lepším pracovním vyhlídkám. Často získané organizační dovednosti činí ze studentů lepší kandidáty na propagaci.

Je obtížné přesně určit náklady na MSc ve službě Data Science, protože umístění školy, doba trvání programu a typ výuky mohou hrát roli v nákladech. Chcete-li získat přesný odhad, je nejlepší kontaktovat univerzitu, na kterou doufáte.

Se znalostmi získanými při získávání titulu MSc v oboru Data Science byste mohli být připraveni na kariéru vysoko postaveného vědce v oblasti dat. Nicméně, toto není vaše jediná možnost kariéry. Někteří učenci s tímto vzděláním se stali profesory, majiteli malých podniků a vládními úředníky. Informační technologie jsou rostoucí oblastí, které potřebuje lidi, kteří vědí, jak dekódovat velké množství dat.

Proveďte nějaký výzkum a zjistěte, který program je pro vás vhodný. Jakmile víte, je čas na uplatnění.Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.