Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 144 MSc v Datová analytika 2023

144 MSc Programy v Datová analytika 2023

overview

Jako jeden z typů titulů nabízených postgraduálními univerzitami se Master of Science zaměřuje na faktické a konkrétní studie. Obvykle se jedná o následné bakalářské studium. MSc programy často trvají jeden nebo dva roky dokončit.

Co je to MSc v nástroji Data Analytics? Je určen pro ty, kteří mají zájem o technickou nebo obchodní stránku analytiky. Tento titul může studentům učit o účincích analytiky na svět a souvisejících právních otázkách. Technologie pokročí vedle oblasti analýzy dat. Tyto programy mohou učit o strojním učení a dalších nejmodernějších technologiích, které otřásly terénem. Zkoumání teorie datové analýzy může zlepšit schopnost studenta přiměřeně přistupovat a analyzovat data.

MSc z Data Analytics navíc učí dovednosti, které mohou pomoci studentovi mimo studium. Zaměstnatelnost je posílena lepším vedením a soběstačností, kterou program učí. Pro vyřešení většiny problémů lze použít vylepšené analytické myšlení.

Umístění ovlivňuje náklady na navštěvování programu pro magisterský titul. Můžete si vyžádat informace online nebo telefonicky, abyste získali představu o nákladech spojených s výběrem programu.

Vzhledem k tomu, že se údaje snáze shromažďují, je mnohem hojnější a je třeba je analyzovat. Tyto operace "velkých dat" i nadále rostou a nabízejí slibné pracovní příležitosti pro ty, kteří chtějí vypořádat se surovinami. Kariéra často nabízená absolventům s Master of Science v Data Analytics zahrnuje inženýr dat, správce datových analýz a softwarový inženýr. Tato pracovní místa mohou být ve veřejném i soukromém sektoru, protože data jsou obecně užitečná pro provoz téměř každé organizace.

Pro pohodlí mohou být kurzy online pro MSc ve službě Data Analytics v závislosti na tom, co nabízí každá univerzita. Tyto programy nejsou stejné pro všechny instituce. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

read_more

filters

  • MSc
  • Technologie
  • Datová věda
  • Datová analytika
fields_of_study
  • Technologie (144)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format