Keystone logo

133 MSc Programy v Inženýrství Civilní inženýrství 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Inženýrství
  • Civilní inženýrství
Studijní obory
  • Inženýrství (133)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Inženýrství Civilní inženýrství

Máte-li rádi práci, kterou v současné době mají, ale hledají způsob, jak zlepšit svou výplatní pásku, pak možná budete chtít, aby zvážila pokračování MSc ve svém oboru. K dispozici v areálech po celém světě, magisterský studijní umožňuje pracovat v různých oblastech v různých lokalitách. Jedna taková míra je ve stavebnictví.

Pokud uvažujete sledují svým pánům, můžete se zeptat: "Co je MSc v oboru stavebního inženýrství?" Ve světě akademiků je Master of Science, který vám poskytne příležitost, aby kurzy v různých oblastech, které Vás připraví pro práci v širokém poli. Témata, na něž v těchto třídách jsou dlouhodobě udržitelného návrhu budovy, vodní inženýrství, geotechnika, dopravu a ochranu. Ostatní oblasti zájmu mohou zahrnovat environmentální inženýrství, plánování a rozvoj.Tyto kurzy se konají v učebně, ale zahrnují výzkumné projekty v oblasti práce s profesionály.

Vydělávat vaše Master of Science v oboru stavebního inženýrství lze urychlit svou kariéru na novou úroveň úspěchu a spokojenosti. Zatímco vás připravují na zaměstnání v strojírenství, program také pomáhá budovat vztahy se spolužáky, učiteli a odborníky, kteří již pracují v oboru.

Náklady studijního programu se liší v závislosti na tom, co škola se rozhodnete zúčastnit. Evropské školy mohou mít různé náklady než ty, které ve Spojených státech amerických a dalších zemích. Finanční zástupce instituce budete chtít sledovat můžete odpovědět na všechny otázky, které jste o výuku a plateb.

Poté, co jste obdrželi MSc v oboru stavebního inženýrství, budete mít možnost pracovat v mnoha různých polohách.Možná zjistíte, že pracujete pro místní nebo národní vládou jako stavební poradce. Můžete také pracovat s lokálně design společnosti, která staví na různých struktur. Ostatní běžné úlohy související s tímto stupněm jsou návrháři dopravních systémů, jako jsou dálnice, železnice, letiště, tunely a pro místní nebo vnitrostátní použití. Stavební inženýři také analyzovat a testovat stavební materiály a půdy před výstavbou může začít. Někteří inženýři dokonce pracovat jako vysokoškolských profesorů a orgány dohledu nad společností.

&nbsp

Pokud máte zájem na pokračování své MSc v oboru stavebního inženýrství, vaše možnosti jsou skvělé. Hledání programu níže a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.