Keystone logo

67 MSc Programy v Inženýrství Chemické inženýrství 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Inženýrství
 • Chemické inženýrství
Studijní obory
 • Inženýrství (67)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Inženýrství Chemické inženýrství

  Master of Science v oboru je prvním krokem pro ty, kteří chtějí pokračovat postgraduální studium v oboru chemického inženýrství nebo jiné oblasti. Tyto tituly jsou důležité pro mnoho lidí, kteří chtějí postoupit v kariéře týkajících se vědy, techniky a medicíny. Masters of Science stupně jsou získány kromě vysokoškolských bakalářských stupňů, obvykle ale několik dalších let studia a to buď on-line, nebo ve třídě.

  Ti, přemýšlel, "Co je MSc v oboru chemického inženýrství?" By měl myslet na pole jako most mezi experimentální vědy a jejich reálných aplikací. Chemici musí nejen znát nejnovější pokroky v oblasti chemie, ale také být vědomi problémů, které mají potenciál řešit.Různých oblastech studia existují, jako je mikroelektronika, udržitelný rozvoj, zachycování CO2, biomedicíny, solární energie, termodynamiky, reakční inženýrství, diagnostiku nádorových onemocnění a léčiv, modelování a mnoho dalších.

  MSc v oboru chemického inženýrství umožňuje studentům dále specializovat své oblasti odborných znalostí v této oblasti. Navíc, mnoho z nejlepších laboratoří a výzkumných institucí po celé zemi vyžadují zaměstnanci absolvovali postgraduální studium. Postgraduální práce také poskytuje studentům přístup k novým vybavením a prostředky, které mohou neměli při práci na své bakalářské tituly.

  Náklady na MSc v oboru chemického inženýrství liší mezi institucemi, i když to obvykle trvá dva až tři roky. Nezapomeňte faktor v knihách a laboratorní poplatky při výpočtu celkových nákladů na stupně.

  Jedinci s mírou v chemickém inženýrství obvykle pracují v oblasti výzkumu a vývoje a to buď ve vládě nebo soukromého sektoru. Ti se zaměřením na odvětví obvykle pracují v laboratořích, zatímco ty se zaměřením na témata životního prostředí by mohlo fungovat za vlády nebo nevládní organizace.

  Jak se vaše MSc v oboru chemického inženýrství on-line je skvělou volbou pro studenty z celého světa.Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář