Keystone logo

88 MSc Programy v Turismus a pohostinství 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Turismus a pohostinství
Studijní obory
  • Turismus a pohostinství (88)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Turismus a pohostinství

Master of Science nebo MSc, je jedním ze dvou nejvyhledávanějších magisterských studijních označení, s ostatními bytí Master of Arts. Většina Master of Science programů může být dokončena během asi dva roky, pokud je zapsán na plný úvazek.

Jen to, co je MSc v oboru cestovního ruchu a pohostinství? Je určený pro ty, kteří chtějí založit obohacující a výnosné kariéry týkající se cestovního ruchu a pohostinství, tento program dává účastníkům široký přehled o dovednosti potřebné k tomu. Společná témata studiu v těchto programech obvykle zahrnují udržitelného cestovního ruchu, vedoucí ponoření, potravinářského a nápojového vědu, rozlišení systémy-problému a teoretické základy řízení a vedení. Dodatečné důraz je někdy kladen na cestovního ruchu a pohostinství marketingu a obecných zásad v oblasti cestovního ruchu a pohostinství řízení.

Mnoho absolventů cestovního ruchu a pohostinství magisterských programů, zjistí, že jsou snadněji činné a schopni učinit vyšší plat, než se jim podařilo jen s bakalářským titulem. Mnozí také hlásí větší uspokojení z práce po zajištění MSc v oboru cestovního ruchu a pohostinství.

Náklady na programové měnit v širokém rozsahu vzhledem k úvahám, jako kde se v celém světě program je nabízena a jak silný zájem o ni dokáže být. Zkontrolujte, zda s funkcí zápisu z každé školy s programem zájmu o přesných sazeb zápisu.

Mnozí, kteří dosáhli magisterský titul v oboru cestovního ruchu a pohostinství pokračoval pracovat jako hotelové nebo střediska manažery, jako potravin a nápojů manažery nebo jako kasino, ubytování nebo kulinářské programových manažerů. Jiní pracují v oblasti marketingu nebo public relations jménem cestovního ruchu organizací a destinací, zatímco někteří rozhodnou využít své schopnosti v rámci správního nebo personální kapacity.Jiní se vrátit do školy a sledovat související doktorát.

Mnoho respektovaných škol po celém světě nabízejí on-line kurzy týkající se cestovního ruchu a pohostinství, a mnoho z těchto nabídek jsou popsány v širokém podrobně v naší databázi. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.