Keystone logo

1 MSc Programy v Zdravotní péče Zdravotnické technologie Biotechnologie 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Zdravotní péče
  • Zdravotnické technologie
  • Biotechnologie
Studijní obory
  • Zdravotní péče (1)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

Popular degree type

Popular study format

Popular locations

MSc Programy v Zdravotní péče Zdravotnické technologie Biotechnologie

Master of Science nebo MSc je absolvent titul se zaměřením na vědu, medicínu nebo inženýrství. MSc v oboru biotechnologie kombinuje dva z těchto oborů se zaměřením na biologii a chemii spolu s principy designu a inženýrství.

Přesně to, co je MSc v biotechnologiích? Oblasti biotechnologie využívá živých organismů k výrobě kontrolovaných procesů, nebo dokonce finálních výrobků. Studenti sledují tento stupeň se dozvěděli o široké škále témat. Na biologické straně, se zaměřuje mohou zahrnovat genetiku, mikrobiologie, buněčné biologie a biochemie. Na designu a strojírenství straně, studenti mohou dozvědět o věcech, jako je návrh procesu a genetického inženýrství. Některé programy také umožňují studentům zaměřit se na subdiscipline, jako je role bioinženýrství a biologických věd ve zdravotnickém nebo potravinářskou výrobu.

Tento studijní program připravuje studenty pro biotechnologické kariéru tím, zahrnující širokou škálu témat, která mnoho studijních programech nemají. Kromě toho poskytuje studentům potřebné znalosti, stupeň celoroční podporuje řešení problémů a kritické myšlení, které připravují studenty, aby na různých designových a technických problémů. Kromě toho, vydělávat stupeň může zvýšit pravděpodobnost zaměstnanosti, vědy a inženýrství zaměstnavatelé často preferují uchazeče s absolventské hodnosti.

Náklady magisterského studijního programu se mohou významně lišit v závislosti na vzdělávací instituce, regionu a země. Každý, kdo uvažuje o pokračování Master of Science měla porovnávat různé možnosti najít program, který je finančně únosné.

Někdo, kdo získal MSc v oboru Biotechnologie může pracovat ve výzkumu a vývoji v různých bioinženýrských oborů. Patří mezi ně farmaceutické nebo lékařské design, genetické inženýrství, výroby biopaliv, a průmyslová biotechnologie systémy. Potenciální zaměstnavatelé jsou univerzity, výzkumné instituce a soukromé společnosti.

&nbsp

V současné době, a to i moderní magisterských stupňů lze získat on-line. Online tituly mohou být vhodnou volbou pro lidi s časových či omezený přístup k in-osoba vzdělávání. On-line zpracování žádosti je jednodušší, a učení o vašich potenciálních možnostech je snadné. Hledání programu dole a kontaktujte přímo přijímací kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.