Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 25 MSc v Bezpečnost potravin 2023/2024

25 MSc Programy v Bezpečnost potravin 2023/2024

Přehled

Krmení svět a dělat to bezpečně je stále větší zájem, a ti studenti, kteří chtějí sledovat Master of Science (MSc) v oblasti bezpečnosti potravin jsou v čele rostoucí odvětví. Vzdělání v této oblasti staví absolventů v nejlepší pozici pro úspěch, protože bezpečnost potravin odbornost rozdíl stále roste. Se stále rostoucí potřebu odborníků v této oblasti, vlády a podniky po celém světě, jsou na pozoru profesionálů k lidem bezpečí před nemocemi z potravin.

Co je MSc v oboru bezpečnosti potravin? Toto další vzdělávání stupeň zálohy pro bezpečnost potravin znalosti jednotlivců s cílem poskytovat optimální služby na pozicích v oblasti dohledu. Bezpečnosti potravin kurzy patří studium v řádném obalu, toxikologie a epidemiologie.

Program vydělat MSc v oblasti bezpečnosti potravin pomáhá studentům postupovat ve své kariéře v oblasti, která je předmětem jejich zájmu.Požadavky na bezpečnost potravin i nadále měnit a vyvíjet, a tyto programy tak, aby absolventi schopnost učit se a růst jako cenné zaměstnance, kteří jsou schopni splnit dnešní jedinečné výzvy.

Programy pro bezpečnost potravin mají různé náklady v institucích po celém světě. Každý, kdo má zájem vydělávat na jejich Master of Science by se dostat do kontaktu s těmito institucemi, které mají zájem o hlubší informace o konkrétních nákladech svých programů.

Po získání pána, mohou absolventi očekávat, že pracovat v celé řadě průmyslových odvětví. Potravinářský průmysl je v nouzi vzdělaných odborníků v oblasti bezpečnosti potravin, které mohou řešení velkých problémů, které jsou řešeny každý den. Vlády a veřejného zdraví instituce jsou na pozoru pro jednotlivce způsobilá poskytovat regulaci v oblasti bezpečnosti potravin, potravinových patogenů a dalších globálních zdravotních problémů.

On-line kurzy jsou k dispozici na mezinárodní úrovni programu. Ti, kteří nemají přístup k institucím mohou využívat on-line výuky z pohodlí svého domova. Hledání programu dole a kontaktujte přímo vstup kanceláři školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Biologie
  • Technologie potravin
  • Bezpečnost potravin
Studijní obory
  • Biologie (25)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát