Keystone logo

6 MSc Programy v Letectví Bezpečnost letectví 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Letectví
 • Bezpečnost letectví
Studijní obory
 • Letectví (6)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  MSc Programy v Letectví Bezpečnost letectví

  Uprostřed mezi bakalářským studiem a doktorským studiem, magisterský inženýr (MSc) mapuje studium, které vede k hluboké znalosti oboru. Cílem programu je připravit absolventy na další studium nebo kariéru ve vybrané disciplíně.

  Co je MSc v letecké bezpečnosti? Se zaměřením na bezpečnost a bezpečnost letectví tento studijní program často rozšiřuje znalosti a znalosti studentů o těchto problémech. Kurzy by mohly pokrýt historii leteckých nehod a následné pokroky v oblasti bezpečnosti letectví. Přednášky o řízení rizik, strategiích, plánování a lidské chybě jsou obvykle velkou částí programu, která se obvykle zaměřuje na letecký průmysl jako celek. Letové simulátory a skutečné zkušenosti s letouny a proudy mohou být využity. Moduly týkající se základních předmětů, jako jsou předpisy, by se mohly střídat s moduly, které umožňují specializaci tématu.

  Studenti, kteří tento program dokončí, mají obvykle schopnost dodržovat lhůty a dokončit práci včas, žádoucí dovednosti pro podnikatelské prostředí. Mohou být schopni analyzovat specifická nařízení o efektivitě a mohou být schopni sestavit plán letecké bezpečnosti pro letectví, což může vést k profesnímu pokroku.

  Nejčastěji se náklady na dvouletý program pro studenty se zaměřením na denní studium, které získaly titul MSc v letecké bezpečnosti, mohou lišit podle instituce a země. Účastníci programu by měli kontaktovat každou školu za běžné ceny.

  Letecké společnosti a letiště patří mezi největší zaměstnavatele absolventů v této oblasti. Pozice ve vládě a průmyslu existují pro ty s pokročilým pochopením plánování bezpečnosti a bezpečnosti. Propagace do správy a vyššího managementu je možné s tímto postgraduálním studiem. Kariéra otevřená pro absolventy zahrnuje manažer letiště, řídícího letového provozu, bezpečnostní specialistu TSA, inspektora bezpečnosti a technik.

  MSc v bezpečnosti letectví nabízí několik institucí v USA av jiných zemích. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.