Keystone logo

9 MSc Programy v Audit 2024

Filtry

Filtry

 • MSc
 • Ekonomika
 • Audit
Studijní obory
 • Ekonomika (9)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

   MSc Programy v Audit

   Master of Science je pokročilý stupeň, že mnoho studentů pokračovat podporovat jejich vzdělání a získat dovednosti, které jsou vhodné na pracovišti. Během pobytu ve škole, to je běžné, že studenti se specializují na určité téma.

   Co je MSc v auditu? Jedná se o finanční souvisí absolvent program, který vám se studenti učí, jak lépe pomáhat společnostem řídit svá rizika. Některé z předmětů, které jsou vyučovány zahrnují finanční analýzu, analýzu trhu, mezinárodní audit, účetní výkazy, analýzy, finanční řízení, interní audity, vnitřní kontroly, řízení rizik, vyšetřování podvodu, účetní konsolidace, strategie, dodržování právních předpisů, a další. Většina programů trvá jeden rok. V závislosti na škole studujete na, můžete si vzít tříd on-line nebo na akademické půdě.

   Existuje několik výhod pro sledování titul v auditu. Během tohoto programu, získáte cenné znalosti, které mohou pomoci se daří na pracovišti.Kromě toho, existuje mnoho pracovních příležitostí pro lidi s auditu prostředí. Také mohou studenti s finančním zázemím těžit z získání více specializované znalosti v předmětu, jako je audit.

   Náklady na navštěvování školy získat magisterský titul se liší v závislosti na tom, kde se rozhodnete jít. Existuje více univerzity po celém světě, které nabízejí tento typ programu, a každý z nich účtuje poplatek jiný. Pokud máte obavy o ceně výuky, to je dobrý nápad, mluvit s správním úřadem.

   Lidé, kteří absolvují s Master of Science v auditu mají více pracovních příležitostí. Mnozí přejít na stát budoucí lídry ve společnostech po celém světě. Běžné pracovní role patří finanční analytici, finanční ředitelé, manažeři rizik, a / nebo auditory. Mnoho lidí s auditorskými zázemím také pracovat pro banky, podniky služeb finančních, či pojišťoven. Někteří lidé dokonce začít vlastní podnikání.

   Máte-li zájem o prosazování své znalosti a studovat audit, pak je důležité najít ten správný kurz online. Hledat pro váš program dole a kontakt přímo vstup kanceláře školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.