Keystone logo
Kontaktujte školy přímo – porovnejte 2 MSc v Audiovizuální komunikace 2024

2 MSc Programy v Audiovizuální komunikace 2024

Přehled

Master of Science je absolventem program, nejčastěji spojován s vědeckými nebo matematických oborů. Některé programy jsou zaměřeny výhradně na obou ročníkové či výzkumu, ale většina použít kombinaci obou. Získání tohoto stupně se může připravit studenty pro profesionální příležitostí nebo doktorského studia, a obvykle trvá dva roky.

Co je MSc v oboru audiovizuální komunikace? MSc v oboru audiovizuální komunikace by mohla připravit studenty na výzkum nebo provést audiovizuální komunikaci a reklamu. Protože se jedná o program absolventa, lze očekávat, že studenti psát diplomovou práci před obdržením jejich míru. Nabízené kurzy pro tento program by mohl zahrnovat průzkum trhu strategií, trendy v oblasti audiovizuálních a reklamní obsah, průmyslu a politiky, úvod do výzkumu a interaktivní komunikace a sociálních sítí.

Studenti často rozhodnou sledovat tento typ MSc získat lepší technické znalosti audiovizuální komunikace.Tento magisterský program připravuje mladé odborníky pro vstup do manažerské stranu průmyslu. Získání takového vzdělání by mohly plat jednání jednodušší.

Jak jste si výzkumu tohoto programu, může být nutné, aby se dozvědět více o výuku. Co budete muset zaplatit se bude lišit v závislosti na typu tříd, které užíváte, kde budete mít třídy, jak dlouho jste v programu a země, v níž se instituce nachází.

S MSc v oboru audiovizuální komunikace, může být připraven vzít na pozici na vysoké úrovni v průmyslu nebo pokračovat ve své vzdělání prostřednictvím tříd doktorské úrovni. Kariéra obvykle zahrnují výrobu výzkum, audiovizuální tvorby komunikace, tvorbu politiky v audiovizuální komunikaci, manažer tvorbu, ředitel reklamy, audiovizuální organizační manažer a řízení komunikačních kampaní.

Jakmile se rozhodnete tento stupeň je pro vás to pravé, je třeba se obrátit na instituci, která vyhovuje vašim potřebám.Naštěstí, proces aplikace je snadná. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Přečtěte si více

Filtry

  • MSc
  • Žurnalistika a masová komunikace
  • Komunikace
  • Audiovizuální komunikace
Studijní obory
  • Žurnalistika a masová komunikace (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát