Keystone logo

14 MSc Programy v Přírodní vědy Kosmologie Astrofyzika 2024

Filtry

Filtry

  • MSc
  • Přírodní vědy
  • Kosmologie
  • Astrofyzika
Studijní obory
  • Přírodní vědy (14)
  • Zpět do hlavní kategorie
Místa
Najděte další místa
Druh titulu
Doba trvání
Studijní tempo
Jazyk
Jazyk
Studijní formát

MSc Programy v Přírodní vědy Kosmologie Astrofyzika

Master 's stupeň znamená, že student dosáhl úplné pochopení jejich oboru. Vzhledem k tomu, bakalářský titul je nutné, než budete moci přihlásit do master 's programem, mnoho studentů se rozhodnete pokračovat ve vzdělávání po absolvování studia vydělávat tento stupeň. To je chtěl připravit studenty na jejich kariéru.

Co je MSc v astrofyziky? Astrofyzika je jedním z oborů vědy o vesmíru, která se zabývá povahou vesmíru. Programy, které se zaměřují na astrofyziku obvykle začínají se základy astronomie, a pak se přesunout do studiu expanze, narození a vlastnosti těles ve vesmíru, včetně studia energie a dynamiky. Tam je často prioritou kladen na snaží vyvinout lidi 'chápání raného vesmíru. Může být také nezbytné kurzy v matematice a fyzice.

Co se skrývá mimo náš svět je jedním z nejzáhadnějších otázek.Studenti, kteří studují astrofyzika výhodu tím, že řeší tuto otázku na hlavu a pomůže posunout naše chápání jako druhu dopředu. Je to velmi plnění práci, která staví základ pro mimozemského cestování.

Stejně jako většina velkých společností, studoval astrofyziku se liší v nákladech velmi. Mnoho faktorů, jako je například program, školní, a zemi studia, může ovlivnit školné a další poplatky. Před zařazením, ujistěte se, že výzkum vaše možnosti najít program, který odpovídá vašemu rozpočtu.

Většina absolventů rozhodnou pokračovat v kariéře v pozorování a výzkumu. Při práci v laboratoři nebo s vládní agenturou, vědci shromažďovat a analyzovat informace o vesmíru. K dispozici je také velká populace, která se rozhodne jít do vzdělávání, což je zvláště přijatelná pro absolventy astrofyziky. Práce tohoto typu může být v univerzitní nebo jiné instituce, nebo to může být v muzeu jako kurátor.

Chcete-li začít své studium v ​​astrofyzice, začít zkoumat různé programy.Pokud máte zájem, si dnes začal. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.